Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 10 września 2010

Avignon i Calais - kwiatowo i z mapką

Projektantka z naszego DT - Betik - jest w tym miesiącu gościem portalu Polki Scrapują i właśnie dziś ruszyło jej gościnne wyzwanie w dziale LO. Gorąco zachęcam do uczestnictwa w wyzwaniu Betik na portalu Polki Scrapują.

Aby pokazać, jak odmiennie można zinterpretować tę samą mapkę, wykonałam scrap wykorzystując dwa papiery 7Gypsies - Avignon Decoration oraz Calais Boulogne. Rozetkowy kwiatek zrobiłam z długiego paska papieru, którego jedna krawędź została obcięta dziurkaczem brzegowym EKSucces Double Crochet Lace. I nie ukrywam, że zakochałam się absolutnie w pięknych papierowych warstwowych różach firmy Petaloo z cudnymi środkami i zielonymi listkami.


Zamieszczam miniatury użytych produktów, które po kliknięciu przenoszą w odpowiednie miejsce sklepu.

W tym miesiącu sklep scrapki.pl jest także sponsorem nagród w konkursie na pracę Mixed Media na portalu Polki Scrapują. Zapraszamy do uczestnictwa. Spośród wszystkich prac zostaną wybrane dwie, których autorki otrzymają poniższe nagrody:Graniczny termin nadsyłania zdjęć prac to do 26 września - czekamy na Was i mamy nadzieję, że zasypiecie nas lawiną wspaniałych mixed mediowych obrazków!

A przed nami weekend, zatem dużo wypoczynku i czasu na scrapowanie :) życzy...
DT scrapki.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)