Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

           

niedziela, 31 października 2010

Glitz i Glimmer Misty - kwiatki wg przepisu Karoli

Feria barw i niesamowity klimat vintage - oto co oferuje nam kolekcja Love Nest firmy Glitz. Papiery, które zostały już odpowiednio postarzone w produkcji, okazują się idealne do kompozycji ze zdjęciami o zdecydowanej kolorystyce, dlatego wybrałam te konkretne zdjęcia mojej córki Róży zrobione podczas zbierania kwiatków, wiosną 2009 roku. Te zdjęcia - za sprawą mocno kolorowego ubranka małej - przez bardzo długi czas wydawały mi się wyjątkowo trudne do "ugryzienia", jednak udało mi się nieznacznie edytować zdjęcia, obrobić je i nadać w programie graficznym delikatnego, ciepłego klimatu vintage - wreszcie też znalazłam coś, co idealnie do nich pasowało - kolekcję Glitz - Love Nest.
Jako tła do mojego scrapa użyłam neutralnego papieru Girls Paperie - Paper Girl - Shabby Flower, który dodatkowo ozdobiłam paroma psiknięciami glimmer mistów z linii Chalkboard - odrobina różowych i niebieskich kryjących (!) kropek oraz parę "mocnych" kropli ciemno brązowego Glimmer Mista - Tattered Leather stworzyły ciekawe i dopasowane kolorystycznie do zdjęć i papierów tło. Papier Glitz - Love Nest - Floral to piękne wzory dużych kwiatów i liści o ciekawym, niemal bajkowym kształcie - udało mi się wyciąć je z pół milimetrowym zapasem i potraktować jako dodatki do kompozycji - piękne detale, a jak mało pracy wymagają! 
 
Mocny kontrast w centrum scrapa tworzy tytuł, który ułożyłam z fantastycznych piankowych liter Pink Paislee - Expressions Cushies Alphabets - Cocoa - piękna czcionka, prawda? Myślę, że pasuje do wszystkiego!
Zapraszam do zabawy z kolekcjami Glitz - jestem dowodem na to, iż nawet uwielbienie do delikatnych i kobiecych kolekcji da się połączyć ze zdecydowanymi w kolorystyce i grunge'owymi papierami - zawsze może się okazać, że stworzymy coś wyjątkowo ciekawego. 
Dziękuję za odwiedziny na blogu Scrapki.pl i polecam regularnie nas odwiedzać!

Karola

A oto produkty użyte przez Karolę - obrazki po kliknięciu przenoszą bezpośrednio do sklepu:1 komentarz:

anai pisze...

piękny jest ten scrap. Dziewczęcy i radosny :) No i właśnie się zakochałam w tych literkach!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)