Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

wtorek, 12 października 2010

Life is Good i Karola Witczak

W tym fantastycznie słonecznym i pozytywnym dniu jest równie fantastyczna i radosna wiadomość, którą właśnie chcę się podzielić z Wami :) Otóż do zespołu projektowego sklepu scrapki.pl dołączyła Karola Witczak, której scrapy i kartki zna chyba każda polska scraperka. Prace Karoli są delikatne, romantyczne, w pastelowych kolorach, z mnóstwem tak charakterystycznych dla jej stylu detali. Jest ogromną, nieustającą inspiracją dla wielu z nas, a od dziś będzie także inspirować na naszym blogu - jako projektantka w zespole projektowym sklepu scrapki.pl. Mam nadzieję, że przyłączycie się do ciepłego powitania Karoli - witaj Karolciu wśród nas!!

Po tym krótkim wstępie, oddaję głos Karoli :)

*    *    *

Swoją pasję i fascynację scrapbookingiem odkryłam 5 lat temu i od tamtej pory starałam się ją rozwijać - na różne sposoby i stąpając różnymi ścieżkami. Na początku zafascynowana digital scrapbookingiem, dość szybko przeszłam na "papierową stronę" co trwa do dziś. Zdarza się, że popełniam jakieś digitalowe szaleństwo (np. projektuję produkty do scrapbookingu), ale najczęściej tworzę pojedyncze scrapy (Lo), kartki, albumy oraz inne rzeczy nie bezpośrednio związane ze scrapbookingiem, np. notatniki i inne papierowe akcesoria. Prawie od początku scrapbooking wypełnił moje życie po brzegi i zajął całą resztę serca, jaka mi została. Bardzo wyrozumiały i wspierający Niemąż - Marcin i słodka córka Róża kibicują mi, oraz są moją największą inspiracją. Moja pasja z czasem przerodziła się w pracę, która daje mnóstwo satysfakcji i radości. Obecnie pracuję jako niezależny projektant dla sporej grupki firm scrapbookingowych, sklepów, przedsięwzięć wyzwaniowych i jestem dumną reprezentantką takich marek i producentów jak: Prima Marketing Inc., Webster's Pages, Pink Paislee, Twiddleybitz, Melissa Frances, oraz scrapbookingowych inicjatyw : Portal wyzwaniowy Polki Scrapują, Portal wyzwaniowy - The Color Room, blog wyzwaniowy /mapkowy - Pencil Lines, blog wyzwaniowy - Creative Therapy.

Zwykle moje prace reprezentują klasyczny, tradycyjny scrapbooking, jako plastyczną aranżację zdjęć i pamiątek, choć bardzo czasami lubię próbować swych sił w dziedzinach takich jak altered art, art journal czy ATC.
Najczęściej używam pastelowych lub spranych, przytłumionych kolorów o ciekawych zestawieniach, kobiecych, delikatnych dodatków, lubię shabby chic ale z dodatkiem czegoś świeżego, nowoczesnego; tematem moich prac są w zdecydowanej większości portrety mojej córki. Uwielbiam wycinać drobne elementy z papieru i komponować z nich warstwy, zatem ozdobne wycinanie i warstwowanie to moje ulubione techniki.

Cieszę się bardzo i ogromnie mi miło podjąć współpracę ze sklepem Scrapki.pl. Jestem pewna, że nasza współpraca zaowocuje wieloma ciekawymi inspiracjami, a dla mnie będzie wspaniałym wyzwaniem i arcyprzyjemnym doświadczeniem!

*   *   *

Papiery Echo Park Paper z kolekcji "Life is good" są fantastycznie pozytywne, radosna kolorystyka w spranych tonacjach pozwala na swobodne tworzenie scrapów w prawie każdej tematyce. Jestem przekonana, że szczególnie przyda się mamom małych dzieci, mimo, że motywy jakie znajdziemy w tej kolekcji papierów i naklejek zdecydowanie pasują także do "dorosłych" scrapów - słodkich, dziewczęcych, celebrujących szczęśliwe, radosne chwile, zabawę, bo przecież... life is good! Mój Lo przedstawia zdjęcie, które trafiło tam nieprzypadkowo, zarówno kolorystyka jak i temat pasowały tu idealnie - oto ja z moją córką Różą, wówczas miała zaledwie pół roku, ale zdjęcia z tej mini sesji, kiedy spacerowałyśmy po ogrodzie dziadków i te wszystkie spotkania Róży z różami - oddają moją ówczesną radość z macierzyństwa, oswajanie się z maleństwem, oswajanie maleństwa ze światem i nasze pierwsze, najpierwsze dziewczyńskie szeptanki na ucho :)
Powiem Wam na ucho, że ja - "pastelowa dziewczyna" - zakochałam się w tych jaskrawych i świeżych kolorach od pierwszego spojrzenia na kolekcje Echo Park Paper, jestem pewna, że i Wam będzie się doskonale z nimi pracowało! Dzięki za odwiedzenie dziś bloga Scrapki.pl i do zobaczenia w kolejnych inspirujących postach!

Karola

A oto użyte przez Karolę materiały (kliknięcie w obrazek przenosi do sklepu):

5 komentarzy:

Bajjka pisze...

Gratulacjeee!!!!! oj, będzie się działo :):):)

Asia pisze...

Super wieści, już nie mogę doczekać się kolejnych prac Karoli :)

Mirabeel pisze...

Rewelacja!! Fantastyczny zespół powstał! Gratuluję!

Kamilcia pisze...

wow - gratulacje !!! i juz pewne niejasności jasne się stały ;)

Kardamonowa pisze...

Jaki ten scrapowy-świat mały ;)))))))))) Dopiero się zmartwiłam, że nie będzie Karoli na innym blogu, a tu jest ;)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)