Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 8 października 2010

mediowy albumik na słówka

Moja córka rośnie, a czas płynie tak szybko, że pewne rzeczy uciekają i za parę lat nie będę w stanie ich sobie przypomnieć. Dlatego postanowiłam stworzyć miejsce, w którym będę zapisywać śmiesznie przekręcane przez Rózię wyrazy - ciągle uczy się nowych, a nie wszystkie jest w stanie zapamiętać i poprawnie wymówić.

W rolach głównych wystąpią tusze distress z perfect pearls i wykrojniki Tima Holtza. Doświadczalnie sprawdziłam - tną grubą tekturę (baza - Scallops) jak i tkaniny (kwiat na wierzchu - Tattered Florals). A oto efekt:


Wszystkie warstwy kwiatka oraz gaza zostały spryskane distressami rozrobionym razem z perfect pearls w mini misterze. Na koniec spięte ćwiekiem My Mind's Eye Lost&Found i umieszczone jako główna ozdoba okładki. Tak to wygląda na zbliżeniu.


Każda strona tekturowej bazy została przeze mnie pokolorowana distressami i perfect pearls przy użyciu różnych technik. Tak wygląda tył.


Wnętrze zostało urozmaicone Primowymi kwiatkami z ćwiekami My Mind's Eye Lost & Found oraz stemplowaniami przy użyciu dabberów - złotego i białego. Nie omieszkałam po raz kolejny użyć fantastycznego, dużego, gąbkowego stempla Primy :)Wiecie, że uwielbiam tuszowe techniki? :) Będę się z Wami tą miłością dzielić :)
Tusia

Do wykonania albumiku zostały użyte następujące produkty ze sklepu:Trwający konkurs wkrótce będzie miał swój finał - losowanie szczęśliwych czterech osób odbędzie się w weekend. Zaglądajcie :)

5 komentarzy:

Artnova24 pisze...

śliczny słówkowy albumik. Dziś dotarła do mnie paczuszka, więc... biegnę cieszyć się moimi cudeńkami .Pozdrawiam serdecznie;))

justyśka pisze...

Słodziutki ten notesik. Sliczne cieniowania a kwiatuszek super. Pomysł stworzenia notesika na słówka Rózi bardzo fajny :)

Guriana pisze...

niesamowicie to wygląda:))

ostatanio coś odstawiłam tusze...ale chyba muszę to zmienić:))

Kamilcia pisze...

świetnie wyszedł :)

finnabair pisze...

:) świetne kolory a kwiatka mechatego po prostu kocham!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)