Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 22 października 2010

Nowości!!! Glitz, My Mind's Eye, Echo Park Paper, Jenni Bowlin

Dziś będzie naprawdę długi post! Dojechały same nowości - świeżutkie, jeszcze gorące - premierowe produkty z najnowszych kolekcji!

Na początek Glitz - fantastyczna firma, która dotąd jeszcze nie pojawiła się w Polsce. Gdy ujrzałam najnowsze kolekcje - oniemiałam. I już wiedziałam, że muszę je sprowadzić. Dziś premiera trzech, pokazywanych na CHA kolekcji - Love Nest, Hoopla i Scarlett. Każda w innym stylu i innej tonacji kolorystycznej, ale każda oszałamiająca. Zobaczcie same.
W każdej kolekcji oprócz papierów znajdziecie koordynujące dodatki - rubonsy, stempelki, naklejki, przezroczyste karty a nawet strony imitujące strony z książek.

Jako dodatek do tych kolekcji w sklepie znajdziesz także prawdziwą gratkę dla fanek vintage: album vintage i małe literki.

Ponieważ nadchodzi zima, w sklepie pojawiły się fantastyczne, zdecydowanie mroźno-zimowe zestawy firmy Echo Park Paper - Wintertime.


Dla ocieplenia klimatu, na półeczkach sklepu zagościł także zestaw firmy My Mind's Eye - State of the Heart. Do Walentynek jeszcze daleko, ale czas na okazywanie uczuć jest zawsze.


Na deser zostawiłam jeszcze karty BINGO Jenni Bowlin - Vintage, świąteczne i walentynkowe.


Oprócz wszystkich powyższych nowości, uzupełnione dziś zostały zapasy perełek w płynie, tuszy kredowych oraz dziurkaczy Marthy Stewart. Wszystko czeka na półeczkach sklepowych. Zapraszam :)

1 komentarz:

Karmeleiro pisze...

no i zachorowałam....

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)