Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 26 listopada 2010

Parisian Anthology - pełna dowolność kolorystyczna

BETIK_SIGGIE

Jedna z trzech najnowszych kolekcji Pink Paislee - Parisian Anthology, jest niezwykła w swojej uniwersalności. A to za sprawą całkowitej dowolności kolorystycznej, w jakiej możemy ją zastosować. Została ona zaprojektowana w szczególny sposób - każdy arkusz papieru jest biało-szary, a jedna z jego stron została pokryta folią w pięknych koronkowych wzorach. Co można dzięki temu uzyskać? Otóż papier ten możemy potraktować dowolnym kolorem tuszu lub mgiełki czy mistu i dzięki temu uzyskać całkowicie dowolny kolor. Ale to nie koniec jego szczególnych właściwości. Strona z foliowanymi elementami barwi się, ale te elementy pozostają niezmienione - są białe niezależnie od tego, jakim kolor tuszu wodnego lub mgiełki naniesiemy na papier. To właśnie powoduje, że możliwości wykorzystania kolekcji Parisian Anthology są właściwie nieograniczone.
Na naszym blogu prezentowany był już scrap wykonany przez Betik - na papierze Parisian Anthology w tonacji bardzo ciemnej szarości. Teraz przyszła kolej na kartkę - dokładnie z tych samych papierów, ale dla odmiany - niebieską :)


Czy widzicie te niuanse kolorystyczne, które wyczarowała Betik? Oprócz papieru, główną rolę gra Glimmer Mist w kolorze niebieskim, biała farba pękająca i czarny StazOn. Do tego koronki, kwiatuszki, serwetka, stempelki, trochę błyskotek i jaki efekt!


Na zbliżeniu możecie zobaczyć cały artyzm zaklęty w tak niewielkiej formie. Widać jak wiele drobnych elementów składa się na tę oszałamiającą całość.


Materiały dostępne w sklepie, których Betik użyła do wykonania kartki to:


4 komentarze:

zielonooka pisze...

piękna kartka Beatko:)

Artnova24 pisze...

Niezwykła kompozycja,zachwycająca.

Karola Witczak pisze...

Cudowna, cudowna karteczka!!

Bajjka pisze...

fantastyczna!!!!!!!!! uwielbiam ją bezgranicznie :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)