Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

wtorek, 21 grudnia 2010

Love Birds - dla ślicznej dziewczynki

ANAI_SIGGIE

Okazją dla powstania tego LO były czwarte urodziny Julki. Oczywiście był to prezent bardziej dla dumnych rodziców, ale Julia oczywiście wprawnym okiem oceniła pracę i rzekła "ładne", po czym pobiegła dalej cieszyć się swoim dniem. Poczułam się jakbym zdała ważny egzamin ;)
Kolekcja "Love Birds" firmy Fancy Pants pasowała mi tu idealnie - można w niej znaleźć zarówno żywe intensywne barwy, jak i stonowane pastele; są tu dziecięce obrazki z ptaszkami, ale też bardziej neutralne strony, które można wykorzystać na wiele sposobów. Przyznaję, że choć tematyka dziecięca nie jest mi specjalnie bliska, to praca z tymi papierami była niezwykle przyjemna.


LO jest jednocześnie moją odpowiedzią na grudniowe wyzwanie z mapką na stronie Pencil Lines  - prawda, że papier Die Cut Floral pasuje do tej mapki idealnie?


 Bazą jest gładka strona papieru Bunches of Love, a dodatkowo użyłam górnego fragmentu papieru Strips. Różowa część tuż nad chorągiewkami była dokładnie w kolorze papieru bazowego, więc nadałam jej odrobinę ciemniejszego koloru za pomocą mgiełki Glimmer Mist Chalk w kolorze Strawberry Shortcake. Aby dodatkowo zaakcentować chorągiewki ozdobiłam ich brzegi złotym brokatem, a ich powierzchnię pokryłam przezroczystą farbą pękającą (Rock Candy).

Oczywiście pojawić się musiały dziewczęce dodatki - kwiatki, naklejki z kolekcji "Love Birds", kropelki glossy accents, brokat i perełki w płynie. Dodatkowo dwa motyle - jeden wycięty dziurkaczem Monarch Butterfly, drugi - wycięłam samodzielnie wzorując się na motylu z mapki
Pencil Lines.


Gorąco Was zachęcam do eksperymentów z kolekcją "Love Birds". Jest ona bajkowa i urocza - w sam raz dla małych i dużych dziewczynek, a i dla chłopców też się coś znajdzie :)

anai

Produkty ze sklepu, jakich użyła anai są następujące:

2 komentarze:

lilavati pisze...

wspaniałe LO i modelka urocza :)

Karola Witczak pisze...

Piękny, niesamowicie pozytywny dziewczęcy Lo! Aż buzia się sama uśmiecha :))Uwielbiam wszystkie Twoje błyszczące dodatki, Aniu!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)