Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

wtorek, 4 stycznia 2011

Curio - bogactwo kwiatów

TUSIA_SIGGIE

Gdy zobaczyłam kolekcję Curio Basic Grey, to pewnie jak większości z nas, zaświeciły mi się oczy do niej :) W tym miesiącu będę używać jej w swoich pracach - i choć muszę przyznać, że bogactwo jej wzorów i dość ciemne, nasycone kolory w znacznym stopniu ograniczają możliwość i sens operowania mediami, to jednak muszę również powiedzieć, że ogromnie, po prostu ogromnie mi się Curio podoba! Duża ilość wzorów papierów zadowoli i te scraperki, które lubią jednolite tło, i takie, które preferują geometryczne wzorki i wreszcie te z nas, które uwielbiają wzory roślinno-kwiatowe :)

Dziś będę eksploatować motywy roślinne. Cała kolekcja jest bardzo wszechstronna i użyć jej można na naprawdę wiele okazji. Gdy zobaczyłam papier Curio Chiffonier, wiedziałam, że użyję go do scrapa, w którym w roli głównej wystąpi moja Róża.


Papier sam w sobie jest tak bogaty, że nie wymaga już wielu dodatków. Z papieru Curio Upholstery wycięłam kwiaty, które podkleiłam gąbeczkami dystansowymi, aby nadać scrapowi trzeciego wymiaru. W zestawie samoprzylepnych chipboardów była bliźniacza róża do tej z tła. Pasowała idealnie :) Sam papier Chiffonier ze swoją kompozycją złożoną z prostokątów narzuca w pewnym sensie konsekwencję w dodawaniu papierowych elementów - całe tło jest więc zbudowane z takich form.

Tusia

Do przygotowania powyższego scrapa użyłam następujących produktów dostępnych w sklepie scrapki.pl:


1 komentarz:

Magda Polakow pisze...

Jak dla mnie mistrzynia Tusiu jestes. Podziwiam, ze udalo Ci sie wykorzystac te wszystkie elementy i zlozyc w jedna piekna calosc.

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)