Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

sobota, 22 stycznia 2011

Curio - kartki robią się same

TUSIA_SIGGIE

Wszyscy, którzy mnie znają, wiedzą, że nie pałam zbytnią atencją do kartek. Robię je czasem, bo trzeba, bo chcę komuś sprawić przyjemność, ale do biegłości w kartkowaniu mi daleko. Mimo to w tym miesiącu zmierzyłam się z kartkami kilkukrotnie i muszę powiedzieć, że zaczyna mi się to nawet podobać :) A wszystko za sprawą kolekcji Curio Basic Grey - kartki z niej robią się po prostu same.


Papiery same w sobie są niezwykle ozdobne. Do tego masa cudnych dodatków - naklejek, papierowych elementów, rubonsów, ćwieków i chipboardów - aż chce się scrapować.

Bazą do moich kartek jest karton wizytówkowy, który wycięłam w kształt tagów używając maszynki Big Shot i wykrojnika Sizzix Tag & Bookplate. Brzeg jednej z kartek ozdobiłam dodatkowo za pomocą dziurkacza brzegowego EK Succes Double Crochet Lace. Niebieskie tuszowanie to zasługa distressu w kolorze Tumbled Glass.


W drugiej kartce brzeg ozdobiłam zygzakowymi, maszynowymi przeszyciami. Użyłam też ćwieków Basic Grey Curio, których niestety nie ma już w sklepie. W obydwu kartkach rolę głównej ozdoby pełnią piękne, kartonowe elementy.


Kartki powstały błyskawicznie. Wszystkim, którzy tak jak ja, mają kłopot z kartkowaniem :) polecam Curio - słowo daję, że kartki robią się "same" :) Dodam jeszcze może, że nie tylko kartki - notesy także :)

Tusia

Produkty użyte do wykonania powyższych kartek, dostępne w sklepie scrapki.pl:


4 komentarze:

Pasja Kati pisze...

Fantastyczne papiery i śliczne prace.
Oj kartki same się nie zrobią. Trzeba mieć to coą w łapkach, aby powstawały takie cuda.

Annar pisze...

Piękne prace !

nimucha pisze...

Przepiękne prace! I zgadzam się z Tobą co do urody tych papierów:) Są nieziemsko piękne!

mrich2500 pisze...

STUNNING!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)