Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 17 stycznia 2011

mediowe kartki ze "wszystkiego po trochu"

TUSIA_SIGGIE

Kartki przygotowujemy z wielu różnych okazji - imieniny, urodziny, święta, rocznica ślubu czy nawet całkiem bez konkretnej okazji - po prostu, by przekazać komuś, że jest dla nas ważny. Ja rzadko kartkuję, ale czasem trzeba. A jak już trzeba, to najbardziej lubię poruszać się w swoim stylu. 

Obydwie kartki powstały z jednego arkusza papieru 12x12 cali, a konkretnie jest to Pink Paislee - Parisian Anthology - Fancy Filigree. Tło zostało pokolorowane Glimmer Mistami - w ten sposób wydobyłam piękny, roślinny wzór, który jest na tych papierach. 


Rozetkowy kwiatek powstał z tego samego arkusza - wycięłam go wykrojnikiem Tima Holtza Sizzix - Paper Rosette i ozdobiłam kryształkami. Kolor nadał mu tusz distress Dried Marigold, który naniosłam aplikatorem Tima Holtza do tuszy distress. Zawijasek jest wycięty z tektury modelarskiej wykrojnikiem Sizzix Elegant Flourishes. Kartka ta właściwie składa się z papieru i duuuuuużej ilości kolorowych mediów :)

Druga kartka, która została wykonana z tego samego arkusza papieru, jest ozdobiona kwiatkiem wyciętym z papieru wizytówkowego, stemplowanym jednym ze stempli z zestawu Wendy Vecchi She Created Art. Kwiatuszek wycięłam i pokolorowałam glimmerami.


Napis po lewej stronie pochodzi z zestawu stempli Tima Holtza. Troszkę potuszowałam brzegi kartki distressem koloru Vintage Photo, żeby dodać jej głębi.

Czasem rzeczy proste są naprawdę fajne :)

Pozdrawiam serdecznie
Tusia

Materiały użyte w powyższych projektach, dostępne w sklepie scrapki.pl to:
3 komentarze:

Magda Polakow pisze...

Piekne! Fajne efekty, takie kartki lubie :)
Oj, juz nie moge doczekac sie powrotu do kartkowania itd. Sterta kartonow do rozpakowania czeka...grrr...
:*

Czekoczyna pisze...

Oj tak, obie mi się szczególnie podobają. Uwielbiam te mediowe bajeranctwa :D

finnabair pisze...

tak tak... to połączenie wymiata!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)