Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

czwartek, 6 stycznia 2011

Restoration - rodzinna ramka

BETIK_SIGGIE

Kolekcja Restoration firmy Crate Paper jeszcze nie była wykorzystywana przez nasze projektantki - w tym miesiącu niezwykle inspirujące prace na bazie Restoration właśnie będzie pokazywać Wam Betik. Dziś pierwsza z nich - rodzinna ramka.

Papiery i wszystkie dodatki Restoration stylizowane są na stare - przecierane, cieniowane, lekko przybrązowiałe miejscami. Mimo to pojawiają się w nich też bardzo radosne kolory i elementy, choć także w stylistyce vintage. Przygotowana przez Betik oprawa do "rodzinnego zdjęcia" jest więc w widoczny sposób "stara" :)


Cały obrazek jest fantastycznie przestrzenny. Betik wykorzystała różne papiery - powycinała z nich kwiatki, karty do gry oraz serwetki - część z nich przymocowała za pomocą gąbeczek dystansowych.Użyła także świetnych boarderów i gotowych chipboardów.


Tuszując brzegi wielu elementów Distressem w kolorze Vintage Photo oraz trochę je nadszarpując, Betik stworzyła spójną w charakterze całość. Taka rodzinna ramka na domowej ścianie może być niezwykłą pamiątką.

A oto produkty ze sklepu scrapki.pl, których użyła Betik:


5 komentarzy:

lilavati pisze...

piękna rameczka!!! podoba mi się w niej wszystko:)

arte banale pisze...

Kapitalna praca! Zakupiłam notesik z tymi papierami, bo mi się spodobały ale do tej pory się z nimi nie "starłam", no ale teraz czuję się zainspirowana na maxa!

finnabair pisze...

absolutnie świetna ramka|!!!

zielonooka pisze...

ach cudna!!! Beatko świetnie poradziłaś sobie z tymi papierkami, ja nie czułam do nich pociągu:)ale dzięki Twojej pracy wydają mi się atrakcyjne ale wiem, że Ty potrafisz wyczarować cuda ze wszystkiego:)

Gosia S. pisze...

Ale super!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)