Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

sobota, 29 stycznia 2011

Sweetness - do wygrania zestaw

TUSIA_SIGGIE

Dziś będzie bogato w zdjęcia - tak więc najlepiej będzie jak usiądziecie sobie wygodnie, a już absolutnie luksusowo, jeśli w dodatku będzie Wam towarzyszyć coś, co lubicie - muzyka, filiżanka kawy, dobre ciasto, a może wszystko na raz? :)

Zbliżają się Walentynki - na wszystkich blogach pojawia się coraz więcej miłosnych kartek. Moje Walentynkowe wyznanie przyjęło w tym roku formę albumiku, który w przeważającej większości został wykonany z materiałów pochodzących z niezwykle ciepłej i romantycznej kolekcji Pink Paislee - Sweetness.


Baza albumowa to element kolekcji Sweetness - front i tył ma imitować drewno. Każda karta jest z grubej szarej tektury z gotowymi otworami i załączonym kółeczkiem - całość stanowi bardzo dekoracyjną, a zarazem uniwersalną bazę. Na mojej okładce, poza dodatkami z kolekcjeiSweetness, zagościła róża Primy, której gniazdko "uwiłam" z kółeczek kolorowej organzy.


Wewnątrz albumu wykorzystałam wiele różnych elementów - między innymi świetne, tkaninowe kwiaty Prima Athena, które z powodzeniem nadają się nie tylko na okładki, gdyż dzięki swojej zupełnie nieusztywnionej konstrukcji, dają się bez problemu "spłaszczać", nie pogrubiając niepotrzebnie albumu.


W linii Sweetness znalazły swoje miejsce bardzo dekoracyjne brokatowe elementy - wspaniale nadają się na różnorodne akcenty.


Przezroczyste karty, tzw. Clear Cards wykorzystałam do stworzenia kieszonek na tagi, na odwrocie których jest miejsce na journaling.


Ozdobne, metalowe, samoprzylepne "kapsle" - Metal Badge - idealnie pasowały mi jako środki do kwiatów - choć z powodzeniem mogą być stosowane jako samodzielny element.


Wykorzystałam także idealnie koordynujące z całością rubonsy - do ozdobienia tagów. Dzięki swojej absolutnie nieprzydającej objętości formie, nadają się idealnie do ozdabiania powierzchni, które nie mogą być "grube" - tak jak to jest w przypadku chowanych do kieszonek tagów.


Każdy tag ozdobiłam białą kokardą i sznurkiem, które po spryskaniu Glimmer Mistem w kolorze Sea Glass zyskały delikatniutko niebieski odcień - dokładnie taki, o jaki mi chodziło.


Papier z kolekcji Sweetness jest tak ozdobny, że pozostawiłam jedną ze stron całkowicie zapełnioną jedynie kwiatami, będącymi wzorem na papierze.Tył albumu ozdobiłam rubonsem i brokatową naklejką. Całość jest romantyczna i trochę cukierkowa - ale czyż Walentynki takie właśnie nie są?


Jeśli podoba Wam się taki albumik, mam dla Was dobrą wiadomość - scrapki.pl są jednym ze sponsorów konkursu Walentynkowego na portalu Polki Scrapują i fundują następującą nagrodę za pierwsze miejsce:


w skład której wchodzą:
- baza albumowa Sweetness
- craft kit Sweetness z 11 arkuszami papierów oraz niedostępnymi osobno naklejkami z alfabetem i z ozdobnymi elementami
- rubonsy Sweetness
- tkaninowe bordery Sweetness

oraz nagrodę za drugie miejsce:


- komplet dużych papierów Jenni Bowlin z kolekcji Family Tree.

W konkursie jest więcej sponsorów - łączna pula nagród to ok. 400 zł!!! Dlatego serdecznie zapraszam do udziału - poszczęści się trzem osobom. Może jedną z tych osób będziesz właśnie Ty :)

Wszystkim przystępującym do udziału w konkursie życzę szczęścia!
Tusia


Poniżej są miniatury (przenoszące do sklepu) wszystkich materiałów użytych do wykonania prezentowanego albumu:

5 komentarzy:

JaMajka pisze...

Przecudny album :) I jak tu brać udział w wyzwaniu, kiedy dałaś tak "niepobijalną" inspirację.....? :P

asica.p pisze...

oj jak mi się podoba!!!!piękny jest!!!fajnie czasem zrobic cos całkiem dla siebie:)śliczny jest Tusiu!

Magda Polakow pisze...

Album cudowny Tusiu! Tyle fajnych rzeczy dodalas. Przezroczyste kieszonki pierwszy raz widze. Swietne!

finnabair pisze...

Ależ piękny!!!

Gosik pisze...

piekny albumik i super nagroda!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)