Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 9 lutego 2011

Nowości - 7gypsies, stemple Tima Holtza i dziurkacze Marthy Stewart

W ostatnich dniach przeżywamy zalew nowości - nie ukrywam, że mam z tego powodu ogromną radochę :D Bo przecież też jestem scraperką - same więc rozumiecie ;)

Dziś kolejna i na ten tydzień ostatnia już porcja nowości. Część z nich jest w sklepie już od wczoraj, ale dla tych, którzy jeszcze nie byli i nie widzieli - prezentuję.

Jedna z dwóch nowych, prezentowanych na CHA kolekcji 7gypsies jest już u nas - inspirowana pięknym Lille, cała w tak charakterystycznym dla 7gypsies stylu. 

Ponieważ firma 7gypsies należy do ścisłej czołówki moich ulubionych producentów scrapbookingowych, to, co możecie znaleźć w scrapki.pl to znacznie więcej niż tylko nowa kolekcja Lille :)

Dla wielbicielek Shadowboxów mamy fantastyczną rzecz - drewniany, piękny, duży, tylko czekający na Waszą twórczą inwencję Letterpress Shadowbox.


A tak wygląda bez ozdób:


W sklepie czeka na Was także obłędna szuflada "biblioteczna" - gotowa do alterowania i przechowywania Waszych notatek, tagów, przekładek :)

 Powiększył się nam także wielkościowy i kolorystyczny wybór kółeczek do spinania albumów.

Jeśli lubicie przejrzyste karty - zapraszam do tego działu. Możecie wybierać pośród formatów od ATC do 6x6 cali.

Do sklepu powróciły też tak lubiane przez wszystkich bazy do ATC - Manila w bardzo dobrej cenie :)

Ja osobiście uwielbiam bazy albumowe i journalowe 7gypsies (a także okładki). Są znakomitym tworzywem do dalszej obróbki. Teraz znajdziecie w scrapki.pl szerszy wybór, w tym kopertową bazę albumową.
Charakterystycznym dla firmy 7gypsies produktem są też naklejki journalingowe - teraz możecie wybierać spośród wielu wzorów. Oto mała próbka:


Jeśli chcecie zobaczyć więcej - zapraszam do sklepu :)

Od wczoraj na półkach goszczą także stemple Tima Holtza - to jeszcze nie nowości z CHA (te będą za jakiś czas), ale naprawdę jest w czym wybierać.

Na zakończenie - informacja z ostatniej chwili. W scrapki.pl są już dostępne najnowsze wzory dziurkaczy "dookoła strony" (czyli kompletów złożonych z dziurkacza brzegowego i narożnego) Marthy Stewart:A już jutro zapraszamy na bloga - będzie nowa atrakcja :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)