Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

czwartek, 24 marca 2011

Flora&Fauna - kartka z ptaszkiem

KAROLA_SIGGIE

Nasza mistrzyni romantycznych klimatów przygotowała przepiękną, pełną florystycznych akcentów kartkę. Jak sama Karola nie raz wspominała, żeby wykonać taką kartkę, wcale nie jest potrzebna żadna maszynka do wycinania - wystarczy raz przygotować sobie szablon, który później odrysowuje się i wycina. A uzyskany efekt jest fantastyczny!


Przeszycia maszynowe wykonane są przez Karolę grubymi nićmi - to powoduje, że szef jest wyrazisty i nie ginie na tle papieru. Tworzy świetne wykończenie brzegów.


Jak widzicie Karola stworzyła przecudną kompozycję z przestrzennych elementów (ptaszki i motylek), wycinanych listków, papierowych i materiałowych kwiatów. Ponieważ wszystkie elementy powiązane są ze sobą tematycznie i kolorystycznie, tworzą absolutnie spójną, przenikającą się całość.


Tło, oprócz papieru, stanowi naklejka borderowa z kolekcji Flora&Fauna K&Company. Główny motyw z napisem to także naklejka z tej samej kolekcji. Mam nadzieję, że po takiej prezentacji, będziecie odważniej sięgać po gotowe elementy, które właściwie połączone pomogą Wam stworzyć niepowtarzalne i piękne prace.

Tusia

A oto materiały użyte przez Karolę:

4 komentarze:

cat lacigale pisze...

OOOH WOW ! this is just marvelous ! I love the colours !
Bravo
Catherine

magda.matraszek pisze...

piękne!

viva pisze...

nie no - jak zwykle rozkłądające na łopatki CUDO!!!

Coraline pisze...

kształt tej kartki tak strasznie mi się podoba ;)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)