Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 11 marca 2011

Imię Róży - druga odsłona

MIRABEEL_SIGGIE

Dziś pokazujemy drugą odsłonę zestawu Imię Róży. Mirabeel wyczarowała z niego bardzo różnorodne i piękne prace. Po wczorajszym albumiku, dziś nadszedł czas na kartki.

Zestaw Imię Róży ma przynieść powiew wiosny, a wiosna nieodmiennie kojarzy się także z radością i miłością :) Mirabeel z przezroczystej karty Peek-A-Boo Love Nest firmy Glitz wyczarowała przepiękną, miłosną kartkę. Zauważcie, że Mirabeel zastosowała bardzo oryginalne rozwiązanie - zarówno tę kartę, jak i ozdobną etykietę z zestawu Prima - Sparkling Spring - Notepad in a Box zgięła na pół.


Drugą, także składaną na pół kartkę, Mirabeel przygotowała na bazie papierów z zestawu Imię Róży - Glitz Love Nest - Floral i Girl's Paperie Paper Girl - Green Brocade. Listki zostały wycięte z papieru Girl's Paperie Paper Girl - Paisley. Zwróćcie uwagę, jakie fajne wykończenie daje czarny pisak. Kwiatki i tasiemka także pochodzą z zestawu - jedynie kolorowe perełki i kryształek są elementami dodanymi.


Prace pokazane dotychczas przez Mirabeel to nawet nie jest połowa możliwości, jakie drzemią w tym wiosennym zestawie - wkrótce pokażemy kolejną odsłonę :)

Pogoda za oknem czysto wiosenna - życzymy zatem sobie i Wam, żeby już było tylko cieplej i bardziej słonecznie :)

DT scrapki.pl

1 komentarz:

Magda Polakow pisze...

Cudne kartki! Tylko gdzie ta wiosna za oknem?

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)