Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

czwartek, 17 marca 2011

Parisian Anthology z okazji ślubu

ZIELONOOKA_SIGGIE

Parisian Anthology pojawiała się w inspiracjach naszego DT już wiele razy. Za każdą odsłoną w innej tonacji, nasyceniu i formie. Mimo, że papiery z tej kolekcji powoli kończą się w naszym sklepie, wiele z nas nadal ma je w swoich scrapowych zasobach. Są uwielbiane za wszechstronności wykorzystania - można je dowolnie tuszować, kolorować i psikać mgiełkami. Ale tym razem, wykonana przez Zielonooką kartką, pozostawia je w dziewiczej formie - w tonacjach bieli.


Nie wiem, jak Wy, ale ja uwielbiam wręcz warstwy i szarpania. Tło kartki dzięki przeszyciom i nierównym, podgiętym brzegom papieru, przestało być płaskie - nabrało fantastycznej przestrzennej formy. 


Dziurkacze Marthy Stewart to chyba ulubione dziurkacze większości scraperek - mają przepiękne wzory! Do wykonania tej kartki został wykorzystany dziurkacz motylkowy oraz piękny dziurkacz brzegowy, który ozdobił kieszonkę wewnątrz kartki.


Kwiatuszek tzw. gnieciuch, ozdabia piękny ćwiek z perłą, a listki - perełki w płynie w kolorze White Opal. Kartka jest mimo swojej monochromatyczności niezwykle efektowna. Na taką okazję jak ślub, jest po prostu wymarzona.

A oto produkty ze sklepu scrapki.pl, których użyła Zielonooka:

4 komentarze:

Kasia G. pisze...

ojojoj! ale cudna! delikatna :)

martenka pisze...

Cudeńko:)

irinynca pisze...

Какая красота!!! Очень здорово!!!

KOLOROWY ptak pisze...

przepiękna!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)