Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

niedziela, 17 kwietnia 2011

Glitz - layout Summer Days

KAROLA_SIGGIE

Wiosna już dała nam o sobie znać, gdzieniegdzie bywa naprawdę ciepło i słonecznie, ale nie wszędzie niestety... W prawdziwie deszczowy dzień postanowiłam zrobić słoneczną pracę, nawiązującą do letnich klimatów. Zdjęcie mojej córci Róży zrobione podczas którychś z minionych wakacji samo weszło na papiery z linii Glitz - Afternoon Muse, z którymi mam przyjemność pracować w tym miesiącu. 


Postanowiłam stworzyć warstwową, szczegółową kompozycję, skupiającą wszystkie dodatki wokół zdjęcia, w efekcie wyszedł dość skoncentrowany blok wszystkiego, co mi się z latem kojarzyło :) Jak w łatwy sposób uzyskać warstwowość? Myślę, że bardzo pomocne będą elementy Afternoon Muse - Whatnots, naklejane stopniowo jedne na drugie, umieszczając pomiędzy nimi zdjęcie oraz bordery wycięte z papieru.


 Ja do borderów wyciętych dziurkaczami brzegowymi Marthy Stewart dodałam bordery Crate Paper z kolekcji Portrait. Piękne, delikatne kwiaty w słonecznych, nieco spłowiałych kolorach - Lilliput Roses marki Prima - dodały mojemu LO sporo trójwymiarowości. 


Jeśli zostały Wam jeszcze jakieś letnie zdjęcia z minionych lat - nie zwlekajcie i ubierzcie je w idealną na tą okazję kolekcję Glitz - Afternoon Muse! :)

Karola

A oto materiały dostępne w sklepie scrapki.pl, których użyła Karola do stworzenia powyższego LO:

4 komentarze:

Bellaidea pisze...

Latni klimat ocieplil nam wione! Bardzo ladne papiery, faktycznie. Tez mam kilka zdjec ktore chetnie weszlyby na takie sliczne papiery :).

Lady Aga pisze...

Piękne te lilipucie róże:) U nas wiosennie, ale do letnich barw jeszcze daleko - z przyjemnością popatrzyłam na Twoją pracę. A papiery bardzo wdzięczne, chyba znowu coś kupię w Scrapkach;) Pozdrawiam!

cat lacigale pisze...

MAGNIFIQUE !
Catherine

Lady Aga pisze...

Tzn. chodziło mi o te najmniejsze, Cameo, jakos ich nie mogę upolować!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)