Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 15 kwietnia 2011

Nowości Echo Park Paper, Sizzix, Glitz i Pink Paislee

Dotarło dziś do nas dużo oczekiwanych nowości.

Echo Park Paper - Summer Days

Najnowsza kolekcja firmy Echo Park Paper - pierwsza, w której są nie tylko papiery i naklejki, ale także małe pady papierów, ćwieki, rubonsy i chipboardy oraz koordynujący kolorystycznie dwustronny karton. W bardzo soczystych, letnich kolorach czeka na Was na półeczkach sklepu.Sizzix - nowe wykrojniki Tima Holtza

Kolejna tura najnowszych wzorów wykrojników i folderów do embossingu Tima Holtza została wypuszczona na rynek przez Sizzix. Oto miniatury nowości:Sizzix - wykrojniki albumowe

Sprowadziliśmy do sklepu 2 wzory wykrojników albumowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki nim możecie samodzielnie wycinać nawet w grubej tekturze bazy albumowe. Każdy wykrojnik to kształt bazy oraz dodatkowe elementy ozdobne - pełna prezentacja i opis dostępne są w sklepie. Ponieważ wykrojniki te są wyjątkowo duże - mają wymiary 15x30 cm, potrzebne do nich są dodatkowe przezroczyste płytki, które dostępne są na zamówienie.


Pink Paislee - trzy nowe kolekcje

Trochę długo do nas szły, ale w końcu doszły :) Trzy nowe kolekcje Pink Paislee. 

Butterfly Garden


Hometown Summer
Daily Junque


Razem z trzema kolekcjami przyjechały różne elementy poprzednich kolekcji - większość w doskonałych cenach. Zapraszamy do działu promocji.


Udało nam się także troszkę dotowarować w rozchwytywaną kolekcję Parisian Anthology.


Glitz - małe alfabety

Dotarły do nas dziś także koordynujące z najnowszymi kolekcjami Afternoon Muse, Laced with Grace i Love Games małe alfabety.


A ponieważ zbliżają się powoli święta, mamy małe ogłoszenie. Otóż w związku z planowanym przez nas świątecznym wyjazdem, ostatnim dniem dokonywania przez nas wysyłek  przed Wielkanocą będzie środa 20 kwietnia. Dlatego jeśli komuś z Państwa będzie zależało na otrzymaniu zamówienia przed świętami, bardzo prosimy o zaplanowanie zakupów i płatności w taki sposób, by wpłata dotarła na nasze konto najpóźniej we wtorek 19 kwietnia. Z góry dziękuję.

Życzę miłego dnia
Tusia

3 komentarze:

Magda Polakow pisze...

Ja sie chyba zaraz poplacze... ;)

Bellaidea pisze...

Zakochalam sie . W PP! Piekna kolekcja! Chetna tez jestem na dodatkowe elementy z PA!

Bajjka pisze...

nie nadążam marzyć za jedną kolekcją,a pojawia się zaraz następna :D

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)