Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

wtorek, 26 kwietnia 2011

Nowości Studio Calico oraz dostawa Zuttera i Girl's Paperie

Święta szybko minęły. Mam nadzieję, że spędziłyście je na błogim lenistwie, ewentualnie na oddawaniu się swoim ulubionym zajęciom (czyżby scrapowaniu? :)). Mnie Święta minęły na absolutnym odcięciu od sieci - dziś jest pierwszy dzień powrotu "do żywych" :) I od razu mam dobre wieści - w sklepie jest sporo nowości.

Dotarła do nas dostawa firmy, uwielbianej przez wiele scraperek, ale w Polsce praktycznie nie do zdobycia - Studio Calico. Wśród kolekcji, które pojawiły się w naszym sklepie, znajduje się zarówno najnowsza State Fair, jak i dość stara Documentary. W kolekcjach znajdziecie wiele różnorodnych produktów - nie tylko papiery, ale również naklejki, rubonsy, samoprzylepne kawałki tkanin, papierowe elementy, drewniane guziczki oraz poszukiwane przez wiele scraperek kryjące mgiełki.

State Fair


CountrysideElementary


Documentary

Jak na pewno już zauważyłyście, wśród miniatur produktów pojawiły się mocno pożądane przez wiele scraperek mgiełki Calico. Oto dostępne u nas kolory:Tak się składa, że równocześnie z Calico dotarły do nas nowe kolekcje firmy Girl's Paperie. Niestety jedynie linię Jubilee udało nam się "złapać" w pełnej gamie produktów. Kitch oraz Vintage Whimsy mamy jedynie w formie dodatków - bez papierów. Wielka to szkoda i będziemy się jeszcze starać dotrzeć także do papierów. Jeśli tylko nam się uda - natychmiast damy znać :) Niemniej jednak dodatki są tak piękne, że mam nadzieję, iż skompensują Wam brak papierów. Stemple, Kamee, ozdobne guziki i przepiękne naklejki. Dodatkowo mamy 3 linie ćwieków i alfabetów tekturowych.

Jubilee


KitchVintage Whimsy


Ćwieki i alfabety


A na koniec jeszcze jedna dobra informacja. Uzupełniliśmy stany magazynowe bindownicy Bind-It-All oraz różowych zaokrąglaczy Round-It-All oraz poszerzyliśmy asortyment sklepu o metalowe grzbiety do bindowania w kilku rozmiarach i kolorach.

Zapraszam do sklepu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)