Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 1 kwietnia 2011

Wyflickrowane w marcu

Dziś 1 kwietnia - Prima Aprilis. Dziś też publikujemy, jak co miesiąc pierwszego, inspiracje z naszej flickrowej galerii. Dzisiejszy post będzie trochę dłuższy i bardziej obfity :)

W zeszłym miesiącu sklep scrapki.pl miały wielką przyjemność sponsorować wyzwanie na Art-Piaskownicy - tutaj możecie obejrzeć wyniki. Niezwykle utalentowane scraperki tworzące blog Art-Piaskownicy przygotowały prace na to wyzwanie, w których użyły materiałów dostępnych w scrapki.pl

Z wielką przyjemnością prezentuję poniżej te arcydzieła:



amazing time


Rest :: it's gOOd for you...


ty i ja - soulmates



 Nawiązać dobry kontakt..

Materiały, których użyły Nulka, Anna-Maria, Ibisek i Makówka, a które są dostępne w sklepie scrapki.pl to m.in. kolekcja For The Record firmy Echo Park Paper, ale nie tylko:



Po tej porcji inspiracji pozwólcie, że przejdę teraz do comiesięcznych wyróżnień z galerii na flickr sklepu scrapki.pl. Wśród marcowych prac wyłowiłam takie oto perełki:

Kobens - wspaniałe zakładki przygotowane z użyciem Glimmer Mistów, tuszy i pięknego stempla Tima Holtza Fabulous Flourish, o którym nawet sam Tim Holtz mówi, że jest jednym z jego ulubionych:

tagi



Czekoczyna - distressowy wpis do art-journala, który powala kunsztem.

02.03

Makówka - niezwykła kartka stworzona między innymi z pomieszania Thrift Shop October Afternoon i Emma's Shoppe Crate Paper.

Kartelucha/ Card

Wszystkie trzy scraperki otrzymują bon do zrealizowania w sklepie scrapki.pl:


Gratuluję i dziękuję za wspaniałe, inspirujące prace. Zajrzyjcie koniecznie do galerii sklepu na flickr - bowiem jest tam znacznie więcej genialnych prac, autorstwa m.in. scraperek tworzących Art-Piaskownicę. Naprawdę nie sposób wszystkie wyróżnić i zaprezentować.

W kwietniu, jak co miesiąc, czekamy na kolejne Wasze prace!
Pozdrawiamy serdecznie w ten wiosenny dzień :)
Tusia i DT scrapki.pl

1 komentarz:

Czekoczyna pisze...

Ooo dziękuję za wyróżnienie :* Prace, w towarzystwie których jest moja, są wspaniałe. więc to tym bardziej dla mnie zaszczyt.

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)