Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

wtorek, 5 kwietnia 2011

Wyniki drugiej edycji zabawy w liftowanie - scrap Anai

Jestem absolutnie zachwycona Waszymi pracami, jakie pojawiają się w naszej zabawie w liftowanie! W drugiej edycji zgłosiłyście do nas 10 prac i wszystkie są na bardzo wysokim poziomie. W imieniu całego DT dziękuję wszystkim za udział.

Pierwsze miejsce w głosowaniu całego zespołu projektowego scrapki.pl zajął lift...

Magda(i)Leny!!!

Gratulujemy. A oto zwycięska praca.

Przepiękna, prawda? Ilość szczegółów, warstw i elementów, które w dodatku idealnie są ze sobą skomponowane kolorystycznie jest oszałamiająca. Można rozpoznać połączenie dwóch kolekcji Pink Paislee - Parisian Anthology oraz Sweetness.  Do tego kwiaty, stemple i mnóstwo drobnych smaczków. Po pełną receptę zapraszamy na blog Magda(i)Leny, gdzie możecie obejrzeć wiele innych, bardzo inspirujących prac jej autorstwa. Gratulujemy raz jeszcze wygranej! Magda(i)Lena otrzymuje bon do realizacji w naszym sklepie:


A za 5 dni... kolejna, trzecia już edycja zabawy w liftowanie. Zdradzę, że tym razem liftować będziemy jedną z prac Karoli :) Ale którą - dowiecie się dopiero za 5 dni. Zapraszamy do zabawy :)

6 komentarzy:

IWA pisze...

Faktycznie praca przepiękna, nie wiadomo gdzie oczy podziać... Gratulacje dla Autorki!

Magda Polakow pisze...

Gratuluje!!!

Magda(i)Lena pisze...

Dziękuję! Wciąż jeszcze nie mogę uwierzyć ; -) To moja pierwsza wygrana!
Dziękuję Projektantkom DT scrapki.pl za wyróżnienie, Anai za możliwość zliftowania Jej pięknej pracy, a Tusi za zorganizowanie tej zabawy.
Mam nadzieję, że wygrana nie oznacza "wykluczenia" mnie z kolejnych lekcji liftowania, bo już z niecierpliwością czekam na następną edycję zabawy. I jeśli tylko sprawy osobiste pozwolą mi, to przygotuję kolejny lift. Lekcje liftowania bardzo mi się podobają i naprawdę wiele się uczę.
Gratuluję pozostałym uczestnikom tej zabawy - moja wygrana jest dla mnie tym cenniejsza, że konkurowałam z Waszymi naprawdę pięknymi pracami.

Raz jeszcze dziękuję! I idę po coś na uspokojenie, bo ręce mi się jeszcze trzęsą - mam nadzieję, że tego nie widać ; -)))

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w kolejnej edycji zabawy w liftowanie.

Pasja Kati pisze...

Gratulacje. Cudowne LO

Ewik21 pisze...

gratuluję naprawdę zasłużona wygrana praca jest olśniewająca!!!! niecierpliwie czekam na następny lift

zielonooka pisze...

Serdeczne GRATULACJE!!!!:))

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)