Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

niedziela, 15 maja 2011

Hometown Summer - soczyście, czyli z sokiem :)

TUSIA_SIGGIE

Tytuł dzisiejszego posta to taka gra słów :D:D:D Kubek z sokiem w roli głównej na zdjęciu, a kolory kolekcji niezwykle soczyste, zatem inaczej być nie mogło :) Za oknem dziś ponuro i deszczowo, dlatego nie mogłam się oprzeć, by nie zaserwować Wam inspiracji w postaci poniższego LO.


Użyłam fantastycznych borderów - czyli naklejek brzegowych. Są tak samo długie, jak duże papiery, ale tym razem potrzebowałam krótszych odcinków, więc pocięłam je na mniejsze kawałki. Są samoprzylepne, więc korzystanie z nich to naprawdę czysta przyjemność.

W górnej części LO za pomocą delikatnie niebieskiego Glimmer Mista - Sea Glass oraz słoneczka z zestawu elementów Hometown Summer - Punchouts, stworzyłam niebo.


Kwiat wykonałam z fantastycznej bibułki, której trzy ogromne arkusze dostępne są jako Daily Junque - Printed Sheets. Co ciekawe, te bibułki przypisane są do kolekcji Daily Junque, ale ich kolor idealnie zgrywa się z barwami Hometown Summer :)


Przeurocze są też warstwowe naklejki, których powierzchnia jest wykończona gładką, przezroczystą warstwą. Wyglądają, jakby je ktoś pokrył Glossy Accents albo UTEE. Są samoprzylepne i gotowe do użycia :) Na tym zdjęciu widać też trochę gesso, którym pokryłam gdzieniegdzie bazowy papier.

Po raz kolejny polecam tę kolekcję do soczystych, letnich, wesołych prac! Jej kolory naprawdę są takie, jak na powyższych zdjęciach :)

Tusia

A oto materiały wykorzystane do stworzenia powyższego LO i dostępne w sklepie scrapki.pl (kliknięcie przenosi do sklepu)

1 komentarz:

cat lacigale pisze...

wonderful layout !

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)