Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 6 maja 2011

Laced with Grace - zawieszka

BETIK_SIGGIE

Dziś - obrazek, zawieszka, z jak to mówi Betik "oczywistymi oczywistościami, które czasami warto mieć na oku" :) Myślę, że większość z nas raz na jakiś czas robi jakiś scrapbookingowy obrazek z cytatami albo ważnym przesłaniem. Betik wykorzystała piękną i bardzo romantyczną kolekcję firmy Glitz Design - Laced with Grace.

Cały obrazek składa się z wielu różnych warstw, mniej lub bardziej poszarpanych, poprzeszywanych, złożonych ze sobą we wspaniałą kompozycję i uzupełnionych pięknymi detalami.


Użycie tiulu, koronek i surowego sznurka to domena pięknego i kobiecego stylu Shabby Chic. Spod wyciętych z papieru kwiatów wyziera uroczy detalik - szydełkowy kwiatuszek. Styl Shabby Chic pojawia się także w wielu waszych scrap-roomach albo scrap-cornerach. Taka urocza zawieszka może stać się pięknym dopełnieniem.


Niedawno w ramach cyklu Jak One Scrapują, Betik pokazywała Wam własnoręcznie robione guziki - takie, jak użyte w tej pracy. Gdyby któraś z Was chciała wrócić do tego kursiku - zapraszam tu. Z kursikiem Betik guziki są bardzo proste do wykonania, a tworzą piękny dodatek.


Wszystkim życzymy udanego weekendu :) A tym, którzy jutro będą zaglądać do sieci, zapraszamy na naszego bloga - szykujemy niespodziankę :)

DT scrapki.pl

A oto produkty ze sklepu, których użyła Betik:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)