Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 27 maja 2011

Lift z galerii na flickr

KAROLA_SIGGIE

Pewnego dnia, dość dawno temu mój wzrok w naszej galerii na flickr przykuły przepiękne maleństwa - tagi autorstwa Karmeleiro


Nie dość, że mają tak cudowny, romantyczny klimat to i sfotografowane zostały w taki sposób, że aż chce się je schrupać! Postanowiłam je zliftować, tak jak to od czasu do czasu każda z nas w DT - czyni :)


Moje tagi są wykonane z wykorzystaniem zupełnie innych materiałów, ale niezwykle inspirujące dla mnie było - obszycie ich przez Karmelka koronką - wcześniej nie stosowałam takiego tricku i cieszę się, że mogłam spróbować, bo wygląda to wspaniale i na pewno nie raz jeszcze wykorzystam koronkę do obszycia brzegów, np. bazy kartki.


Bazą moich tagów są karty z zestawu Whatnots z kolekcji Glitz - Afternoon Muse, do których przyszyłam maszynowo beżową koronkę oraz ozdobiłam niewielką ilością dodatków, bo i same tagi są niewielkich rozmiarów. Nakleiłam na tekturowe karty skrawki papierów z kolekcji Parisian Anthology, spryskanych wcześniej glimmer mistem w kolorze Electric Blue. Rub-onsy z kolekcji Pink Paislee - Butterfly Garden i kryształkowe zawijasy Primy to główny akcent zdobiący moje małe tagi. 


Myślę, że będą świetną ozdobą opakowania prezentu lub wykorzystam je w większym projekcie i zapewne nie raz skuszę się na stworzenie kilku podobnych maleństw - to niesamowita frajda a ja dziękuję pięknie Karmeleiro za wspaniałą inspirację!

Karola

Materiały pochodzące ze sklepu scrapki.pl, które wykorzystała Karola:Karmeleiro otrzymuje od nas tradycyjnie bon do zrealizowania w sklepie scrapki.pl. Gratulujemy i dziękujemy za inspirujące tagi!!

5 komentarzy:

Bajjka pisze...

inspiracja cudna i gratulacje dla Karmi :):)

cat lacigale pisze...

oooh ! This is beautiful !

Karmeleiro pisze...

Serdecznie dziękuję! Karola sprawiłaś mi ogromną niespodziankę i radość! Twoje tagi są piękne i bardzo się cieszę, że mogłam zainspirować kogoś takiego jak Ty! A Scrapkom dziękuję za bon, haa, kolejny pretekst do zakupów :))

MARIKA-HANDMADE pisze...

Uwielbiam tagi Karmi - ba, jestem szczęśliwą posiadaczką jednego!:) A tagi Karoli oczywiście też bosssskie!

overo pisze...

Wow , great tags , beautiful !
Greetings from Austria
Heike

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)