Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

           

wtorek, 31 maja 2011

Zestaw upominkowy - opaska i kartka

KAROLA_SIGGIE


Czy zdarzyło Wam się nie mieć pomysłu na prezent dla małej dziewczynki? Taki niezobowiązujący, urodzinowy, mocno dziewczyński prezent, na którego widok każdej małej damie oczy świecą się jak brylanty a buzia śmieje się w głos? Mnie się parę razy zdarzyło, kiedy to Róża oznajmiała na ostatnią chwilę, że została zaproszona na urodziny którejś z koleżanek. Wówczas wspólnie starałyśmy się znaleźć jakieś rozwiązanie szperając w maminych scrapowych przydasiach. Taki własnoręcznie zrobiony prezent to coś niezwykle cennego, szczególnie jeśli w jego zrobieniu pomaga nam potomstwo, albo my - pomagamy jemu :)


Chciałabym dziś pokazać Wam pewną świetną rzecz, która niejedno podobne do opisywanych wcześniej zdarzeń może uratować - baza opaski do włosów Primy. Są to aksamitne, niczym nie ozdobione opaski do włosów, świetnie przylegające do małych główek, z bezpiecznymi "zausznikami". Aż proszą się aby je zalterować! Najprostszym sposobem jest naklejenie za pomocą pistoletu z klejem na gorąco paru ozdób - wstążek, kwiatków, błyskotek - cały proces ozdabiania przebiega ekspresowo a efekt jest zawsze wyjątkowy i nie do podrobienia :)


Ja taką opaskę ozdobiłam naklejając najpierw taśmę w kolorze ecru, a na nią - piękne kwiatki Prima - Prima - Liliput Roses - Lemon i Prima - Melody - Gianna Collections.


Te same kwiatki znalazły się na kartce okolicznościowej, która stanowi komplet upominkowy wraz z opaską - stworzyłam ją z pomocą przesłodkich papierów z kolekcji Crate Paper - Emma's Shoppe oraz Neighborhood, z tej ostatniej również wykorzystałam elementy takie jak ptaszek, pszczółka oraz rama okna.


Myślę, że podobny - lekki, słodki i naprawdę nie nastręczający żadnych trudności w wykonaniu - komplet upominkowy ucieszy niejedną panienkę ;) Moją cieszy już kilka podobnych opasek do włosów made by mama, a kartki podobne do tej prezentowanej dziś - staramy się wspólnie wykonać na każdą dziecięcą okazję jaką zdarza nam się świętować :) Zachęcam do zabaw z dziećmi i do alterowania opasek, dziecinnie prosta sprawa, a ile przy tym frajdy!

Karola

A oto produkty, których użyła Karolcia:


* * *

Posty na naszym blogu zazwyczaj w tym miejscu się kończą. Tym razem jednak będzie inaczej. Otóż z wielkim żalem przekazuję Wam informację, że nasza wspaniała Karolcia opuszcza szeregi DT scrapki.pl 

Wszyscy wiemy, jak zajętą i rozchwytywaną przez producentów na całym świecie projektantką jest Karola. Jak wiele osób o niej mówi i pisze - nasza scrapbookingowa duma narodowa. Jednak doba nie jest z gumy i czasu rozciągnąć się nie da, a w związku ze stale poszerzającymi się obowiązkami Karolci, nie udało jej się wszystkiego ze sobą pogodzić. Myślę, że wszyscy podziwiamy Karolę, za jej talent, entuzjazm w działaniu, uśmiech i że zdążyliśmy już przyzwyczaić się do inspiracji pojawiających się na blogu scrapki.pl, które zostały wykreowane przez Karolcię. Czasem jednak przychodzą takie chwile, kiedy trzeba podjąć niełatwe decyzje.

Dziękuję Karolciu za współtworzenie naszego DT, za wspaniałe prace, którymi inspirowałaś na naszym blogu, za zaangażowanie, za to, że jesteś nieustającą kopalnią pomysłów i że swoją energią do działania zarażasz innych. Praca z Tobą to prawdziwa przyjemność i zarazem zaszczyt.

Nie zawsze umiem oddzielić pracę od osobistych relacji - i podobnie jest właśnie teraz. Ponieważ przyjaźnimy się z Karolcią, więc czegokolwiek nie będzie robić, jakiegokolwiek projektu się nie podejmie, będę trzymać za nią kciuki. Na szczęście mamy ze sobą stały kontakt i w naszych relacjach jej odejście z DT scrapki niczego nie zmieni, niemniej jednak to nie umniejsza mojego żalu z rozstania z Karolą jako projektantką sklepu.

Tusia

7 komentarzy:

Marcia pisze...

Pani prace są wspaniałe, życzę wszystkiego dobrego w dalszym tworzeniu - bo robi to Pani niesamowicie. Pozdrawiam i dziękuję za inspirację.

Makówka - pełna pomysłów pisze...

Oj, szkoda! Prace Karoli są tak przyjemne w odbiorze, że nawet jeśli samemu tworzy się inaczej, w innej stylistyce, chętnie się je ogląda i podziwia. Opaska wyszła przeuroczo, naprawdę fajny pomysł na dziewczyński upominek:)

scraperka pisze...

Prześliczny ten komplecik:))) opaska jest wspaniała. Bardzo szkoda, że nie będzie już Karoli w gronie scrapek, ponieważ wniosła bardzo wiele i śmiało mogę stwierdzić, że wszyscy ją podziwiamy:) Powodzenia!

IWA pisze...

Świetny komplecik, bardzo pomysłowa ta opaska. Prace Karoli chyba wszyscy znają i podziwiają, niech jej weny nie brakuje!

Czekoczyna pisze...

Oj szkoda, że już tu nie będę mogła Twoich prac Karolciu oglądać. Jednak na osobistego bloga jeszcze nie raz zajrzę, bo inspirację można czerpać nieskończoną :)

Karola Witczak pisze...

Dziękuję Kochane!

Tusiu, wzruszyłam się autentycznie :* Dziękuję!

finnabair pisze...

I ja serdecznie dziękuję:* To był wspaniały czas razem:* - Szkoda, ale cóż, takie życie :( Powodzenia!!!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)