Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

           

piątek, 17 czerwca 2011

Daddy's Girl i oczekiwanie na zlot

MIRABEEL_SIGGIE
W ramach współpracy DT scrapki.pl i DT ILS dziś prezentujemy kolejną pracę wykonaną przez Mirabeel. Bazą jest papier ILS w kwadraciki. Idealnie kolorystycznie komponuje się z papierem Studio Calico z ozdobnymi brzegami, który Mirabeel przekształciła w ramkę.


Delikatna kolorystyka papieru bazowego stanowi idealne tło dla elementów w kontrastowych kolorach.


Mirabeel jest mistrzynią w komponowaniu scrapów z maleńkich elementów - ten charakterystyczny dla niej styl jest obecny także tu.


Na zdjęciu jest roześmiana Alicja - córeczka Mirabeel, która jak każda mała dziewczynka jest córeczką tatusia. Alicja trenuje balet i miejmy nadzieję stanie się kiedyś gwiazdą :)A oto użyte przez Mirabeel materiały:

* * *

Nie możemy się już doczekać jutrzejszego dnia - mamy nadzieję, że z większością z Was spotkamy się jutro na Ogólnopolskim Zlocie Scrapbookingowym w Warszawie. Obecne będą Anai, Finn, Tusia i Zielonooka. Mamy dla Was dużo atrakcji i duuuuużo uśmiechu - mamy nadzieję także na dużo okazji do rozmów - nie tylko o scrapbookingu :) 

Na naszym stoisku będziemy także czekać na Wasze prace konkursowe - uskrzydlone tagi. Jutro do szczęśliwej osoby powędruje także maszynka Big Shot, która jest nagrodą w naszym konkursie zakupowym. Nasze projektantki będą czekać na wszystkie chętne osoby, które będą chciały na naszym stoisku wykonać kartki czy tagi - make&take będzie trwało od rana do 16ej. Finn i Zielonooka będą prowadzić dwa pokazy - o 12:30 i 14:00. Stoisko sklepu scrapki.pl będzie oznakowane wyraźnym i dobrze rozpoznawalnym bannerem - zapraszamy gorąco!!!

Dla wszystkich, którzy na zlot się nie wybierają, jedna ważna informacja - dziś ok 20ej wyłączymy możliwość składania zamówień w sklepie scrapki.pl - przyjmowanie zamówień zostanie wznowione w niedzielę.

Do zobaczenia :)
DT scrapki

1 komentarz:

cat lacigale pisze...

wonderful layout ! so fresh !

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)