Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 8 czerwca 2011

Hometown Summer - horse ride

TUSIA_SIGGIE

To kolejna moja praca z tej soczystej kolekcji - Hometown Summer. Bajeczne kolorki idealnie nadają się do scrapowania tematyki dziecięcej. Po raz kolejny w roli głównej występuje moja Róża.


Tym razem siedzi na drewnianym koniu, który stał przed jednym z zamków Dolnego Śląska - zamkiem Grodziec. Przy okazji polecam odwiedzenie go, gdyż jest w doskonałym stanie, a podczas naszego pobytu tam wymieniana była cała dachówka na ogromnym dachu. Spędziliśmy tam trochę czasu, chłonąc miejscową atmosferę, czego efektem jest spora ilość zdjęć. Było beztrosko i radośnie - stąd wybrana przeze mnie kolorystyka :)


Wycięte arbuzy pochodzą z jednego z papierów z serii Hometown Summer. Urozmaiciły one tło w gwiazdki i stanowią połączenie z pasem pod zdjęciem, wyciętym z tego samego papieru. Pod zdjęciem kryje się także tag z journalingiem, który niczym "spinacz" trzyma na miejscu fragment wycięty z papieru Summer Fun - kolorowa dziewczynka ze skakanką. Taki sam motyw jest na jednym z kartoników z zestawu Punchouts.


Ponownie wykorzystałam świetną bibułkę z kolekcji Daily Junque, która pasuje kolorystycznie do Hometown Summer wręcz idealnie. Przeszytą maszynowo falbankę wykończyłam samoprzylepnymi, wypukłymi "kamyczkami" z zestawu Baubles.


Uwielbiam różne dekoracyjne dodatki, ale muszę powiedzieć, że szczególnie moje serce podbiły gumowe, trójwymiarowe, samoprzylepne elementy. Są fantastyczne! Polecam :)

Tusia


A oto produkty ze sklepu scrapki.pl, które zostały użyte w powyższym LO:

3 komentarze:

Bea pisze...

Śliczne!!!

scraperka pisze...

ale piękny jest ten scrap! uwielbiam takie kolory! ta kolekcja jest fantastyczna:) a Grodziec piękny, potwierdzam:)

Karola Witczak pisze...

Ależ radosny i energetyczny LO! Piękny!!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)