Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

niedziela, 12 czerwca 2011

ILS i October Afternoon - happy days

MIRABEEL_SIGGIE

Jako sklep patronacki prowadzimy sprzedaż papierów IIloweScrap, czyli w skrócie ILS - ich oferta wkrótce się poszerzy. W tym miesiącu zespół projektowy ILS i SCRAPKI.PL połączyły siły. Na blogu ILS pojawiają się inspiracje stworzone przez DT ILS z papierów ILS i dodatków ze sklepu scrapki.pl a naszym blogu prezentujemy prace DT scrapki.pl z użyciem papierów ILS i materiałów innych firm, dostępnych w sklepie scrapki.pl Chcemy gorąco zachęcić do wykorzystywania różnych kolekcji i łączenia ze sobą wielu elementów - ich dobór jest indywidualną kwestią i ostatecznie tworzy unikalny charakter pracy.


Mirabeel pokazuje nam, jak fantastyczny efekt daje połączenie kropeczkowego papieru z najnowszej kolekcji ILS - Mint, z dodatkami takich firm jak October Afternoon, Echo Park Paper czy Girls' Paperie.


Charakterystyczne dla Mirabeel szkice czarnym pisakiem pojawiają się także w tym LO. Na zdjęciach jest jej syn Bartek, który poprzez zabawę odkrywa nową pasję, jaką jest fotografia :) Uwielbia robić zdjęcia swoim budowlom z klocków.


Świetnym dopełnieniem kropeczek na bazowym papierze jest użycie guzików w analogicznych kolorach oraz okrągłych naklejek.


Inspirujące napisy pochodzą z dwóch kolekcji October Afternoon - najnowszej 5&Dime i starszej, ale przez wiele scraperek uwielbianej, Thrift Shop - oraz z kolekcji Kitch marki Girls' Paperie.

A oto materiały użyte przez Mirabeel:

3 komentarze:

cat lacigale pisze...

oooh I love this layout ! Congratulations !

piedra preciosa pisze...

Łączenie kolekcji to trudna sztuka, a LO Mirabeel jest rewelacyjny.

Agnieszka/Mirabeel pisze...

Dziękuję !

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)