Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

niedziela, 31 lipca 2011

Kocha? Lubi? Szanuje?

ANAI_SIGGIE


Jakiś czas temu wspominałam na moim blogu o nowych eksperymentach twórczych. Nasz twórczy świat oferuje nam niezliczoną ilość możliwości, a ja zdecydowanie lubię próbować różnych rzeczy Choćby tylko raz!
Niedawno wykonałam kilka prac z ręcznie kolorowanymi stemplami i jedno mogę powiedzieć na pewno - takie misterne kolorowanie to okazja do niesamowitego wyciszenia. Przynajmniej ja czuję się niezwykle odprężona, kiedy z rozmysłem ignoruję cały świat i powoli z uwagą cieniutkim pędzelkiem mieszam kolory, nakładam, cieniuję... ach

Chciałabym Wam dziś zaprezentować kartkę z takim właśnie ręcznym kolorowaniem. Kartka wyglądać może całkiem grzecznie i spokojnie, ale oczywiście - nie byłabym sobą, gdybym w nią nie wpakowała całej gamy przeróżnych mediów, o czym się za chwilę przekonacie :DGłówną ozdobą kartki jest stempelek digi kolorowany... no właśnie - w ruch poszły kredki akwarelowe, tusze distress i farbki ecoline. Uwielbiam takie mieszanie różnych mediów, pozwalające na uzyskiwanie całkiem nowych odcieni kolorów Oczywiście cudownym uzupełnieniem obrazka są wykrojniki Spellbinders - pozwalają one na piękne jego wyeksponowanie, dodanie mu ramki, a dodatkowo dzięki podklejeniu poszczególnych warstw kosteczkami 3d - przestrzenności.


Kolejny mocno mediowy akcent to piękna róża Innoscence firmy Prima. Oryginalnie biała... ale jak już kiedyś wspominałam białe papierowe kwiaty są świetną bazą do eksperymentów. I tak właśnie moja róża nabrała pięknych odcieni pomarańczy, a pomogły jej w tym glimmer glam, glimmer mist, farbka ecoline i proszek perfect pearls. Prawda, że ciekawy efekt?


Bazą kartki jest mieszanka materiałów - papiery z kolekcji Pink Paislee, Studio Calico, a nawet Basic Grey - po raz kolejny chciałam Wam pokazać, że mieszanie ze sobą różnych materiałów może dawać całkiem ciekawe efekty. Czasem wystarczą jakieś resztki, skrawki, troszkę może podbarwione za pomocą tuszy, czy innych mediów, kawałek naklejki, trochę kontrastowych przeszyć i otrzymujemy całkiem nową bazę do dalszej pracy


Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie dorzuciła trochę wypukłych perłowych kropeczek, lekko połyskliwych zawijasków, podkolorowanych listków... Uwielbiam te wszystkie mediowe smaczki.
A przy okazji - kolejne zbliżenie na różę. Czyż nie jest piękny jej subtelny połysk i drobinki brokatu z glimmer glam na brzegach?

Jak widać mediowanie różne ma oblicza. Ja po prostu uwielbiam całe to babranie się w przeróżnych preparatach, co jednocześnie nie przeszkadza mi wcale zrobić czasem wesołej kolorowej kartki z rozmarzoną dziewczynką.

Anai

Użyte przez Anai materiały to:

6 komentarzy:

scraperka pisze...

wyszła rzeczywiście niesamowita praca:) potrafisz stworzyć cuda z wykorzystaniem takiej gamy mediów:) pięknie pokolorowałaś tą dziewuszkę :)

CARPENTER pisze...

Piękna i bardzo pracochłonna ;)

forbidd pisze...

Очень жизнерадостно и очень красиво!!!

Aleksandra pisze...

a digistempelek? gdzie taki można nabyć? swietny jest taki pogodny i pachnący;)

hania739 pisze...

Pięknie wyszło:))

anai pisze...

bardzo Wam dziękuję za miłe komentarze :)
Aleksandro - po odpowiedź zapraszam na mojego bloga - http://anai.pl/blog/?p=1719 :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)