Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

sobota, 20 sierpnia 2011

Nowości - Prima i Echo Park Paper

Wiem, że wiele z Was czeka na najnowsze kolekcje Primy. Możecie lecieć do sklepu :) Pierwszy rzut produktów już na Was czeka :)

Wszystko, czego nie ma teraz, będzie za jakieś 2-3 tygodnie - to tak na wstępie. W tej chwili dostępne są z poniższych kolekcji: duże papiery, alfabety duże i małe, stemple gumowe i przezroczyste, pady 6x6 cali, aksamitne rubonsy, tkaninowe elementy Resist Canvas, naklejki.

Pixie GlenRomantiquePrinteryNorth CountryAlla-PrimaPrócz powyższych kolekcji, w sklepie dostępne są także maski i stemple.


Na półkach leżakuje także najnowsza kolekcja Echo Park Paper - Happy days.Uzupełniliśmy także stany magazynowe stempli i małych padów papierów My Mind's Eye - Lost&Found 2.
Zapraszam
Tusia

3 komentarze:

nimucha pisze...

Świetne dotowarowanie, Tusiu :) Na te ceglaste i ogrodzeniowe stempelki czekałam niecierpliwie, z przekonaniem, że u Ciebie je kupię :) I mam! :D

Bajjka pisze...

bombowa dostawa!!!! tylko jak zwykle trzeba było się spieszyć, żeby kupić to co się chce... nie dostałam już książeczki z kolekcji Romantique, ale i tak udało mi się nabyć to co chciałam :)dzięki :*

Gwarantuję, że kolekcje zejdą momentalnie :):)

Magda Polakow pisze...

Przestaje wchodzic na ten blog!!! ;) Tyle cudownych rzeczy i tak daleko...

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)