Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 17 października 2011

Alteracja koperty od zegarka Tima Holtza

TUSIA_SIGGIE

Co tu kryć - czasem nawet ja czuję potrzebę wykonania jakiegoś szalonego w kolorach lub formie projektu :) Dziś chciałabym pokazać Wam moją wizję alteracji koperty do zegarka Tima Holtza.


Wszystkie elementy są naprawdę nieduże i zabawa z ich umieszczaniem była przednia :) Tło wycięłam z papierów Pink Paislee Mistables i zabarwiłam dwoma Glimmer Mistami (po najechaniu na zdjęcie wyświetlą się żółte słoneczka, w które można kliknąć, żeby przenieść się do sklepu lub tylko najechać, żeby zobaczyć, co w tym miejscu zostało użyte). Ptaszek siedzi na brzegu fontanny - wykorzystałam tu utłuczony kawałeczek dużego elementu marki Prima.


Sam ptaszek, jak i fontanna zostały podkolorowane preparatami Glimmer Glaze, nanoszonymi pędzelkiem. Koperta zegarka jako element metalowy doskonale barwi się przy pomocą tuszy alkoholowych. Użyłam trzech kolorów. Po zaschnięciu tusz się nie ściera.


Część elementów umieszczona jest wewnątrz koperty, a część na zewnątrz - na szklanym wieczku. Wśród nich znajdują się kryształki Prima, mikrokulki Martha Stewart i małe kwiatuszki.


Całość jest trochę szalonym eksperymentem kolorystycznym, ale też doskonałą zabawą. Alterowanie przedmiotów, czyli nadawanie im nowego wyglądu, potrafi być doskonałą rozrywką, a często ma także walory użyteczności (co akurat nie występuje w przypadku mojej dzisiejszej inspiracji :) ). 

Jak zawsze - zachęcam Was do twórczych eksperymentów, które oderwą nas od codziennej rutyny i nadadzą światu nowego kolorytu :)

Tusia

A oto lista użytych materiałów:

5 komentarzy:

Aśko pisze...

ale to jest cudneeeee!

nowalinka pisze...

Śliczne cacuszko :)

Drycha pisze...

jakie szalone kolory, przecie zazwyczaj używasz podobnych kombinacji, odczuwam, ze taki masz styl :)
ciekawa alteracja.

Tusia pisze...

Haha - nigdy bym nie powiedziała, że takich właśnie kolorów używam - ciekawe spostrzeżenie Dryszko :)
Dziękuję nowalinko i Aśko :)

IWA pisze...

Ale cudne cako!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)