Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 3 października 2011

Nowa galeria - scrapcorner.pl

Ponieważ otrzymuję sporo informacji od scraperek, że nie potrafią posługiwać się flickrem, a tym samym korzystać z możliwości otrzymania wyróżnienia na blogu scrapki.pl, podjęliśmy z mężem decyzję, żeby stworzyć polską, niekomercyjną galerię na prace scrapbookingowe. Prace trochę trwały, ale już się zakończyły i galeria już działa :)

Galeria jest otwarta dla wszystkich - jedynym ograniczeniem jest to, że wstawiane zdjęcia mają przedstawiać scrapbookingowe/craftowe prace. Galeria jest i będzie zawsze bezpłatna. Nie są wysyłane żadne niewslettery, nie trzeba podawać żadnych danych - wystarczy podać login, hasło, wgrać avatar i kliknąć na mail aktywacyjny. I to wszystko :)

Do galerii jest podpięta baza produktów ze scrapki.pl i jeśli ktoś chce, może sobie tagować swoje prace - identycznie, jak się to dzieje na blogu scrapki.pl - mam na myśli żółte słoneczka. Jest to opcja przygotowana dla osób, które lubią takie nowinki techniczne :) Można z niej korzystać, ale oczywiście nie trzeba.


Mamy nadzieję, że za jakiś czas galeria będzie już żyła własnym życiem. Będziemy nadal prowadzić akcję wyróżniania prac, tylko ulegnie ona lekkiej modyfikacji. Nadal będziemy rozdawać bony na 20 zł, a publikacja wyróżnionych prac będzie się odbywać jak zawsze - pierwszego dnia każdego miesiąca.1. Comiesięcznym wyróżnieniom nadal będą podlegać prace z naszej galerii na flickr (do której należy wstawiać prace z wykorzystanymi materiałami ze scrapki.pl).
2. Ze względu na to, że wiele osób nie korzysta z galerii flickr, comiesięcznym wyróżnieniom także będą podlegać prace wstawione do galerii Scrapcorner, które zostały otagowane produktami ze scrapki.pl (bez znaczenia gdzie i kiedy te produkty zostały kupione - nie będziemy tego sprawdzać).
3. Dodatkowo do grudnia włącznie będziemy co miesiąc losować z galerii Scrapcorner 2 prace, których autorki otrzymają także bon do realizacji w sklepie - bez znaczenia czy zdjęcie jest otagowane czy nie.

Galeria jest wspierana przez sklep scrapki.pl, ale korzystać z niej mamy nadzieję będą wszyscy. Chcielibyśmy, aby to miejsce stało się alternatywą dla zagranicznych serwisów zdjęciowych, z których scraperki obecnie korzystają.

Zapraszamy do zamieszczania zdjęć i mamy nadzieję, że galeria się Wam spodoba.

Pozdrawiamy
zespół scrapki.pl

7 komentarzy:

Madzik pisze...

Tusiu, rewelacyjny pomysł!!! Mysle ze to się przyjmie i będziesz miec mega powszechną galerię. Brawo.
Problem z flickrem - mam między innymi ja ;o))
Dziękuję!

Bellaidea pisze...

Niesamowia wiadomosc! Gratulacje!

Magda Polakow pisze...

Ale fajnie! Swietny pomysl, gratuluje :* Teraz tylko musze wyczaic o co tam chodzi ;)

Mrouh pisze...

Świetne, podoba mi się:-) łatwa obsługa, przejrzysty układ, gwiazdki działają:-)

JaMajka pisze...

Lecę sprawdzać. Mam tylko pytanie, czy mogę powstawiać starsze prace z użyciem Waszych produktów? Czy muszą być nowe?

Tusia pisze...

Można wstawiać wszystkie prace i stare i nowe bez znaczenia czyich produktów się użyło :)

JaMajka pisze...

Czyli można wstawiać co się chce scrapowego, a jak się ma jakiś Wasz produkt w pracy to można sobie przy okazji otagować, ale nie trzeba :) Już spróbowałam, fajna zabawa :D Zaraz idę szaleć dalej ^^

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)