Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 14 października 2011

Wielka premiera 7 Dots Studio

Z ogromną przyjemnością prezentuję dziś na blogu sklepu scrapki.pl nową markę produktów do scrapbookingu - 7 Dots StudioDziś wieczorem odbywa się premiera dwóch kolekcji - Elise Rebel i Dreamer. Autorkami tych pięknych kolekcji są znane w scrapowym świecie Finnabair i Anai. Obydwie są także projektantkami w sklepie scrapki.pl - zaglądajcie więc na naszego bloga w sobotę i niedzielę, bo obydwie będą dzielić się z Wami pierwszymi pracami wykonanymi z tych kolekcji. Zapewniam Was, że będzie co oglądać :)

Zapraszam Was także na firmową stronę 7 Dots Studio, gdzie ogłoszone zostało właśnie Candy - można wygrać jedną z kolekcji. Wystarczy umieścić bannerek nowej marki na blogu i/lub polubić stronę firmową 7 Dots Studio na facebooku. 

A oto kolekcje:
Do tych kolekcji użyty został wysokiej jakości papier, gruby (gramatura 250) ale bez problemu dający się ciąć dziurkaczami, bezdrzewny, bezkwasowy, długowieczny, o świetnej strukturze. Papiery świetnie zachowują się pod wpływem mediów. Wiemy, że wzory karmią nasze oczy i są sednem każdej kolekcji, ale nawet najlepszy wzór, bez połączenia z naprawdę wysokiej jakości papierem, nie daje przyjemności ze scrapowania. Dlatego jakość była priorytetem dla 7 Dots Studio.

Oprócz papierów, w każdej kolekcji znajdują się arkusze z papierowymi, wyciętymi elementami oraz naklejki w dwóch rozmiarach - 6x12 cali i 12x12 cali. Papier naklejek jest również z najwyższej półki jakościowej, a jego powierzchnia jest matowa, niepowlekana - i dlatego naklejki 7 Dots Studio można tuszować i kolorować dowolnymi mediami. 

Wszystkie produkty dostępne są już teraz w sklepie scrapki.pl - zapraszam i do sklepu i na stronę firmową 7 Dots Studio, na której od poniedziałku będzie prezentowany również fantastyczny Design Team nowej marki. Bądźcie przygotowane na niezwykle inspirujący zespół :)

Tusia

11 komentarzy:

Omis pisze...

Ale fantastyczne kolekcje! :)

KOLOROWY ptak pisze...

piękne kolekcje!
gratuluję całego przedsięwzięcia i życzę OGROMIASTEGO sukcesu :*

Chimera pisze...

Super!! Gratuluję :D

Visell pisze...

Znowu papierowa pokusa!:) Gratulacje!

Karola Witczak pisze...

Serdeczne Gratulacje dziewczyny! Piękny Projekt! :)

Zuzik pisze...

Gratulacje!
Świetna akcja!
:-)

nimucha pisze...

Tusiu, do tej pory zastanawiałam się, kiedy Ty śpisz, teraz już wiem, że na pewno nie śpisz ;) W każdym razie widzę, że jak nie śpisz, to niesamowite rzeczy robisz jak choćby to przedsięwzięcie. Jestem zachwycona papierami i cieszę się, że dziewczyny spotkały Ciebie i ze takie to dało efekty. Gratuluję i oby tak dalej! :)

Arte Banale pisze...

Dokładnie tak jak pisze Nimuszka - my wszystkie możemy być wdzięczne losowi, że wasze energie połączyły się w tak fantastyczny projekt!:*

jolagg pisze...

Piękne papiery... bardzo kuszą... a ja nie umiem się powstrzymać!

Scrapowe Sosasowisko pisze...

Gartuluję i podziwiam!

Aśko pisze...

wow,moje gratulacje!
podoba mi się nazwa -7 Dots Studio :))

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)