Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

           

niedziela, 13 listopada 2011

Chłopięcy zapiśnik

ZIELONOOKA_SIGGIE 


Trochę tu namieszałam ale lubię łączyć papiery różnych firm, które kolorystycznie idealnie do siebie pasują.
W tym zapaśniku połączyłam papiery firmy My Mind’s Eye, Primy oraz Cosmo Cricket – czy Wy też tak mieszacie, czy trzymacie się jednej kolekcji, jednej firmy? Ja lubię poeksperymentować:)


Całość jest w tonacji niebiesko – brązowo – białej podobnie jak zdjęcie chłopca, które wycięłam i podkleiłam taśmą 3D.
Dodatki brązowe są dla podkreślenia jego pięknych brązowych oczu, w które mogłabym się gapić jak sroka w gnat, oj chłopach złamie wiele dziewczęcych serc :D.Ramka, w której umieściłam zdjęcie została wycięta z papieru MME – Wallpaper, z tego samego papieru wycięłam także napis.


Koronę pomalowałam białą farbą distress – pękającą, po wyschnięciu pociągnęłam brokatem i ozdobiłam perełkami w płynie.Nie chciałam używać tu zbyt wielu przestrzennych dodatków gdyż notes/pamiętnik ma być używany dość często by zapisywać wspomnienia z życia tego małego przystojniaka:).

Zielonooka


A oto użyte produkty:

4 komentarze:

Gosia S. pisze...

Jest przepiękny!!! A na Twoje pytanie odpowiadam: "Mieszam, mieszam"

Scrap Art Kati pisze...

Cudny!! Aż brak słów, by wyrazić mój podziw. Tym bardziej, ze nie przepadam za kolorem niebieski. Bardzo mi się podoba - cuda tworzysz!!

Karola Witczak pisze...

Cudny! Wspaniałe połączenie, nawet zaskakujące - udało Ci się stworzyć coś cudownego z pozornie nie pasujących do siebie kolekcji!

Jadwiga pisze...

Podoba mi się album; przemawia przez niego milość i radość z obecności dziecięcia- sama oczekuję pierwszego wnuczka, więc pozwolę sobie zainspirować się Twoją pracą, by wykonać podobny album. Pozdrawiam ciepło.

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)