Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

wtorek, 22 listopada 2011

Elise Rebel - kartka - Nie bój się marzeń :)

ANAI_SIGGIE

Dziś chciałabym wam pokazać karteczkę, która stworzyłam niedawno na bazie kolekcji Elise Rebel. wybrałam jednak dość stonowaną kolorystykę - szarość ożywiona nieco pomarańczem i troszkę koloru "craftowego" dla urozmaicenia.Kompozycja jest prosta, ale wydaje mi się, że odpowiednio elegancka. Ozdobne damaski (które uwielbiam!) nie wymagają już zbyt wielu dodatkowych ozdób i mogą stanowić świetny motyw na różne eleganckie okazje. Tym razem stworzyłam kartkę zachęcającą do odwagi... Nie bójmy się marzyć i realizować siebie. W każdej dziedzinie! Głęboko wierzę, że każdy z nas ma masę nieodkrytych jeszcze talentów.


Naklejka z damaskowym wzorem pięknie komponuje się z kółkami z wykrojników Spellbinders. Uwielbiam takie warstwowe nakładanie dodatków, które podklejone na kosteczkach 3D stanowią piękną ozdobę i mogą stać się (jak tutaj) zastępstwem kwiatów.


Guzik z pomarańczową dratwą to kolejna odstająca nieco ozdoba. Przykleiłam go za pomocą kleju na gorąco, aby mieć pewność, że nie odpadnie Kawałek szarej naklejki w białe kropeczki stanowi miły dodatkowy akcent - kolorystycznie dopasowany do damasków, ale w nieco innym klimacie, dodaje kartce trochę zadziorności Przynajmniej w moim odczuciu. 


Mam nadzieję, że podoba Wam się takie mglisto-jesienne podejście do tematu marzeń. Końcówka roku to dla mnie zawsze czas cichych wewnętrznych podsumowań i ostrożnego planowania kolejnego roku. Myślę, że każdemu z nas przyda się czasem słowo wsparcia od przyjaciół i zachęta do marzeń W końcu kartki nie muszą być zawsze związane z jakimiś konkretnymi okazjami.

Anai

A oto lista użytych produktów:

2 komentarze:

Visell pisze...

Czuję się coraz bardziej zachęcona do zakupu obu kolekcji 7 Dots Studio. A co wsparcia przyjaciół w realizacji marzeń...No, cóż, niestety, coraz rzadziej się ono zdarza.
"Ludzie powiedzą, że idziesz w złą stronę, zawsze, kiedy idziesz swoją drogą" (słowa Angeliny Jolie, bodajże:)

IWA pisze...

Jest piękna!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)