Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 28 grudnia 2011

Nasze ulubione produkty - wybór Betik

BETIK_SIGGIE
Biała farba akrylowa
Chyba nie mogę powiedzeć o sobie, że jestem mediową dziewczyną. Preparatów używam stosunkowo niewiele, ale biała farba akrylowa naprzemiennie z gesso na pewno znalazłyby się w moim żelaznym spisie rzeczy najważniejszych. Jest niezastąpionym elementem warsztatu osób, które tak jak ja kochają pastele...

i prace w stylu shabby chic...lub po prostu szybko chcą nadać śnieżnego, nieco mroźnego wyglądu swoim pracom o tematyce świąteczno-zimowej.

Kwiaty
Wszyscy, którzy mnie znają wiedzą, że kwiaty mają dla mnie ogromne znaczenie:) Najbardziej ze wszystkich dostępnych na rynku scrapowym uwielbiam róże Primy. Za ich jakość, wygląd, który jest dla mnie niezwykle ważny oraz swój rozmiar. Kartka, na której umieścimy jedną taką różę nie potrzebuje już wielu ozdób a wygląda niezwykle dekoracyjnie.Od jakiegoś czasu jednak zaczynam z wielką otwartością i coraz większym przekonaniem przyglądać się kwiatom na papierze. Uwielbiam arkusze, z których można wycinać kwiaty bądź jakieś elementy kwiatopodobne. Poza tym, że fantastycznie potrafią zapełnić i urozmaicić powierzchnię każdej pracy w miarę tanim kosztem, to dzięki podklejeniu niektórych z nich np gąbeczkami dystansowymi możemy w prosty sposób nadać pracom warstwowości oraz głębi.Postarzacz.
Śmiało mogę napisać, że to gadżet, który na stałe wrósł w mój warsztat. Już nawet nie pamiętam jak to było jak go nie miałam:) Ponieważ moje prace przesiąknięte są romantyzmem to właśnie  postarzacz sprawia, że mimo wszystko nie jest to romantyzm cukierkowy. Szarpiąc brzegi swoich prac nadaję tym "słodkościom" czegoś niepokornego, niegrzecznego... Oczywiście, jeśli ktoś nie może mieć wszystkiego na początek można zastąpić postarzacz nożyczkami, ale jeśli ktoś jest wielbicielem darcia i szarpania tak jak ja i nie robi tego okazjonalnie, zdecydowane polecam przyrząd specjalnie do tego przeznaczony. Jednym z najbardziej prozaicznych powodów jest wygoda. I większa kontrola nacisku, która też nie jest bez znaczenia bo od niej zależy jaki będzie nasz efekt końcowy. 


5 komentarzy:

Ela 17 pisze...

Wszystko przepiekne na te materiały do kartek to się napatrzec nie moge same pięknosci

asica.p pisze...

cuda!!!cieszę się,że mam Twoją ramkę na półeczce w kuchni:)

KOLOROWY ptak pisze...

same piękności!!!

Visell pisze...

Cudowne prace! Oglądają dochodzę do wniosku, że jeszcze dużo się muszę w scrapowaniu nauczyć...
A czy te napisy drukujesz czy stemplujesz?:)

Иришка pisze...

Ого сколько красоты!
С Наступающим Новым годом!
Пусть Новый год вам принесет
Со снегом - смех,
С морозом - бодрость,
В делах успех,
А в духе - твердость.
Пусть все заветное свершится
И, пересилив даль дорог,
Надежда в дверь к вам постучится
И тихо ступит на порог.
А вслед за ней войдет удача
С бокалом праздничным в руке,
Вбегут, ребячась и играя,
Сюрприз и шутка налегке.
Мы от души вам всем желаем
Любви и радостных хлопот.
Пусть вас ничем не огорчает
2012-й год!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)