Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

niedziela, 29 stycznia 2012

All I Ever - premiera w piątek

TUSIA_SIGGIE

Nie wiem ile osób czeka na premierę najnowszej kolekcji 7 Dots Studio, zaprojektowanej przez Anai - All I Ever - ale ja mogę powiedzieć, że miałam ją już w rękach i jest po prostu cuuuuudnaaaaa!!!! Przepiękne, pudrowe kolory, z dodatkiem turkusu to po prosu czysta magia! Przygotowanie z nich pierwszego scrapa było ogromną przyjemnością - choć przyznaję uczciwie, że miałam tyle koncepcji, iż nie mogłam się zdecydować, którą z nich urzeczywistnić :)

Wybrałam przepiękny papier (w tej kolekcji są same przepiękne, słowo daję) Soft Blanket. Nie mogę Wam jeszcze podlinkować go do sklepu, bo oficjalna premiera kolekcji w polskich sklepach będzie miała miejsce w piątek, ale mogę Wam pokazać gotowy scrap :) Oto on :)


Miałam zdjęcie, zrobione na warszawskim Starym Mieście, które przed wywołaniem przepuściłam przez lekko różowy filtr - komponuje się odcieniami z tą kolekcją wręcz idealnie! Dodam jeszcze, że na tym scrapie poza trzema kwiatami Primy nie użyłam niczego poza kolekcją All I Ever :) I jak Wam się podoba ta kolekcja? Bo mnie ogromnie :):):)

Wyglądajcie piątku - to już niedługo :)
Miłej niedzieli
Tusia

4 komentarze:

Bellaidea pisze...

Czekamy kiedy wpadnie w nasz ŁAPKI:)

anai pisze...

Nie mogę się napatrzeć!
I jak Ci kolory pasują do zdjęcia :)
Już się nie mogę doczekać pana kuriera :) A w piątek szampan - obowiązkowo :D

Agnieszka - Anna pisze...

piękne kolory!

justi pisze...

o nie!!! ale nas tu "dręczysz" Tusiu...nie wytrzymam do piątku.Coś przepięknego ta kolekcja. Moje kolory.A jakie desenie i te kropeczki I te dodatki...auuuuuuuuuu...ja już chcę!!!
;)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)