Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 2 stycznia 2012

flickr, scrapcorner i zmiany w nowym roku

Witam wszystkich serdecznie w nowym roku :) Tradycyjnie już miesiąc rozpoczynamy od wyróżnień w galeriach flickr i scrapcorner, ale... zanim do nich przejdę, napiszę kilka zdań na temat naszych planów na ten rok - i zarazem kilku zmian.

To, co zmianie nie ulega, to nasz wspaniały DT :) Inspirować na blogu scrapki.pl nadal będzie ten sam zespół w składzie Anai, Betik, Encza, Finnabair, Mamuta, Zielonooka. Dorzucę też oczywiście mój skromny wkład :) Zmianie natomiast ulegają nasze cyklicznie pojawiające się na blogu wydarzenia.

Jak one scrapują
W tym roku cykl ten przejdzie metamorfozę. Co miesiąc, a dokładniej 20ego każdego miesiąca, na naszym blogu będzie pojawiać się post z cyklu "Jak one scrapują" - czyli triki i sposoby naszych projektantek na scrapowanie. Różnica będzie taka, że każdego miesiąca dzielić się z Wami swoimi tajnikami będzie jedna z projektantek - kurs, czy wskazówki scrapowe będzie się pojawiać bezpośrednio na blogu sklepu scrapki.pl. Na pierwszą odsłonę zapraszamy już 20ego stycznia :)

Zabawa w liftowanie
Reaktywowałyśmy naszą "Zabawę w liftowanie". Co miesiąc, 15ego każdego miesiąca, ukaże się na sklepowym blogu (czyli tu) praca do zliftowania - praca jednej z naszych projektantek. Wszystkie projektantki przygotują lifty - tak żeby przybliżyć ideę liftowania osobom, które jeszcze jej nie znają :) Waszym zadaniem będzie przygotować lift i podlinkować go do końca miesiąca. Spośród wszystkich liftów nasz DT w drodze głosowania wybierze pracę, której autorka będzie Liftowym Guest Designerem w następnym miesiącu :) - to oznacza, że ma prawo przygotować lift w kolejnym miesiącu publikowany razem z całym DT scrapki.pl oraz przygotować jeszcze jedną pracę, która będzie publikowana na blogu scrapki.pl.

Galerie flickr i scrapcorner
Pierwszego każdego miesiąca będziemy jak zwykle wyróżniać prace z galerii sklepowej na flickr oraz galerii scrapcorner. Różnica będzie taka, że prace będą minimum 4 (2 z flickr i 2 ze scrapcorner) oraz w galerii scrapcorner - że nie ma przy wyborze prac żadnego znaczenia, czy prace są tagowane produktami scrapki.pl czy nie.

Mamy nadzieję, że będziecie chętnie zaglądać na naszego bloga i że uda nam się Was inspirować przez kolejny rok :)

A teraz wyróżnione prace.

stay creative

zapraszam tu po zdjęcia całości

6 in a tram - mini album


{walk} with grandparents

Dziękujemy za niezwykle inspirujące prace! Jak co miesiąc - fundujemy bony do sklepu :) Prosimy o kontakt z Tusią - patrycja(at)scrapki.plI czekamy na Wasze prace w styczniu :)
Ściskam
Tusia

5 komentarzy:

karitsa@ pisze...

Ohooo...
Czekam z niecierpliwością na Liftowanie :)
pozdrawiam noworocznie :)

Drycha pisze...

łaaa czuję sie zaszczycona! :D dziękuję :D

Madzik pisze...

Ja się strasznie cieszę na zmiany!!! Inspirujcie mnie wciąż. Ja własnie dziś zrobiłam mój pierwszy lift scrapa ;o))) Wkrótce pokażę ;o)

Nulka pisze...

omajgasz! dziękuję za wyróżnienie :)

MonaLisa pisze...

ooo rety, dziekuje za wyróznienie!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)