Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

czwartek, 29 marca 2012

Teresa Collins - album

TUSIA_SIGGIE
Czy też tak macie, że spojrzycie na jakąś kolekcję i natychmiast wiecie, do czego ją użyjecie? Jak tak miałam w przypadku Everyday Moments Teresy Collins. Spojrzałam i wiedziałam - zrobię mini album z wyprawy do Krakowa :) Jako bazę użyłam niedostępnej już w sklepie bazy Pink Paislee - w formie małego segregatora (6x6 cali) z wpinanymi kartonowymi stronami. Sam segregator ma piękną płócienną okładkę - na tyle piękną, że zrezygnowałam z ozdabiania jej czymkolwiek.


Papier z tej kolekcji nie jest gładki - ma delikatną strukturę i jest naprawdę piękny. Jest przy tym naprawdę gruby, więc w gruncie rzeczy robiąc taki album nie trzeba pomiędzy dwa arkusze wkładać żadnego usztywniacza.


Wiele elementów podkleiłam kosteczkami 3D, a krawędzie stron czy zdjęć wykończyłam przeszyciami.


W kolekcji Everyday Moments są 3 fantastyczne arkusze z wyciętymi elementami - wykorzystałam ich w tym albumie mnóstwo. 


Z arkuszy papieru Yellow Flowers wycięłam cudne żółte kwiaty, które mają też swoje mniejsze odpowiedniki w chipboardach.


Jak to ja - zostawiłam miejsce na pisanie - journaling uzupełnię później :)


W przypadku albumów staram się, by praca była płaska - wtedy jest zdecydowanie łatwiej przechowywać taki album i małe jest ryzyko, że coś się uszkodzi w wyniku przesuwania się stron względem siebie.


Zauważyłyście, że poza kolekcją Everyday Moments w całym albumie nie użyłam niczego innego? :) Baaardzo mi się podobają wszystkie elementy i stanowią niezwykle harmonijną całość.
Tusia

A oto użyte materiały:

6 komentarzy:

Jadwiga pisze...

Super ;))

zanka12 pisze...

Swietny albumik i naprawde doskonale polaczenie materialow i tematu. Ten krolewski blekit pasuje do Krakowa :)

magdam pisze...

Kraków :)) jak ładnie oscrapowany!

Sija pisze...

Mnie się ta kolekcja też strasznie podoba, skuszę się przy najbliższej okazji. Byłby z niej fajny album na rocznicę ślubu, po jednej fotce na każdy wspólny rok...

Karmeleiro pisze...

bardzo mi się podoba! wiosenny z nutką zimy :) I chyba pierwszy raz widzę zdjęcie Ciebie z Dwójką od razu dzieciaczków :)

KOLOROWY ptak pisze...

dałaś czadu!!! z zapartym tchem obczaiłam każdy skrawek tego cuda!!! piękny album!!!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)