Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

niedziela, 29 kwietnia 2012

Nasze Ulubione Produkty - wybór Zielonookiej

ZIELONOOKA_SIGGIE

Witam Was serdecznie:)
Dziś kolejny raz podzielę się z Wami moimi ulubionymi produktami, chociaż znaczna ich część była tu już prezentowana. Jest jednak jeszcze coś o czym nie było tu mowy. Są to produkty, które od jakiegoś czasu wkradają się w moje prace. 

1. Chipboardy – to elementy tekturowe, które mogą być z dodatkiem taśmy klejącej czyli inaczej mówiąc samoprzylepne lub też takie, które tej taśmy nie posiadają. Mogą być również ozdobne czyli z nadrukiem lub w postaci „surowej” czyli takie, które można ozdobić za pomocą papieru, taśmy dekoracyjnej, farb, mgiełek lub innych mediów. Chipboardy można wykorzystywać dowolnie czyli jako dodatek do kartek, LO, ramek, albumów, Art Journali i innych prac (wszystko zależy od naszej wyobraźni). Oto kilka przykładów wykorzystania chipboardów z nadrukiem 
 Chipboardy surowe 2. Naklejki – to kawałki folii lub papieru posiadające właściwości samoprzylepne, umożliwiające przymocowanie ich do powierzchni płaskiej. Prócz tych dwóch rodzajów naklejek spotkać możemy także naklejki epoksydowe czyli posiadające gładką, błyszczącą i wypukłą powierzchnię. Naklejki to elementy, które można ostemplować, pokolorować lub postarzyć, przykleić na płasko lub za pomocą kawałka papieru i taśmy 3D nadać im przestrzenności, tworząc w ten sposób jakby chipboard tylko taki trochę bardziej płaski:). 

3. Taśmy dekoracyjne – są samoprzylepne, papierowe lub materiałowe, kolorowe z ozdobnym nadrukiem lub jednobarwne. Hitem tego sezonu są papierowe taśmy dekoracyjne, które dają wiele możliwości ich wykorzystywania.


Zielonooka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)