Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

sobota, 14 kwietnia 2012

Viva - gościnna projektantka kwietnia

W kwietniu naszą Gościnną Projektantką jest Viva - poniżej przybliżamy Wam sylwetkę Vivy.


Monika Raczkowska w sieci szerzej znana jako Viva - żona wspaniałego męża, matka fantastycznym dzieciom (Filip lat ponad 5 i Adam lat 3,5), "marnująca" czas wolny (haha - co to jest 'czas wolny' przy dwójce małych dzieci?!) na własne przyjemności: scrapbooking, literatura, szydełko i wiele innych słabostek :-). Scrapbookingiem zajmuję się z przerwami od około 6 lat, to hobby pozwala mi się zrelaksować i oderwać od czasami szarej codzienności :-) - zimą i jesienią przynajmniej kolorowymi papierami, farbami i dodatkami mogę rozjaśniać dzień i podładować akumulatory. Zespołowi Scrapki.pl bardzo dziękuję za wyróżnienie mnie i zaproszenie w roli gościnnej projektantki! Jest mi niezmiernie miło gościć w tym miejscu wśród tylu utalentowanych scraperek, których prace od lat niezmiennie podziwiam!

* * *

Na pierwszy ogień - praca przygotowana jako inspiracja. W związku z tym, że wiosna jaka była, każdy widział, ostatnio wyjątkowo chętnie robiłam wiosenne scrapy - dla poprawienia nastroju i nacieszenia oka. 


Zdjęcie na scrapie zobaczyłam w necie i jakoś oczami wyobraźni od razu ujrzałam je na jednym z papierów kolekcji Dreamer 7Dots Studio. Po wydrukowaniu zdjęcia i położeniu go na papierze - samo poszło dalej.

Viva

A oto użyte materiały:

1 komentarz:

zanka12 pisze...

Cudna praca - polaczylas zdjecie i materialy tak idealnie, ze chyba lepiej nie mozna ! Masz niesamowicie wprawne oko i zdolne paluszki:)
Fajnie, ze mozemy Cie lepiej poznac :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)