Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 6 lipca 2012

do naszego DT dołącza.... same zobaczcie kto :)

Witamy serdecznie w ten burzowy i nie tak już bardzo upalny na szczęście dzień. Dziś z wielką radością informujemy, że do naszego utalentowanego Design Teamu dołączyła równie utalentowana scraperka, ze wspaniałym własnym stylem, świetnie rozpoznawalnym, którym dzieli się z innymi na swoich warsztatach. Panie i Panowie, dołącza do nas Czekoczyna :) Ogromnie się cieszę mogąc już dziś pokazać Wam pierwszą wspaniałą inspirację przygotowaną właśnie przez Kasię dla DT scrapki.pl :)

A oto co sama o sobie mówi:


Mam na imię Kasia i scrapbooking jest moją wielką pasją. Uwielbiam nowoczesny styl i podążanie za trendami, ale jednocześnie kocham przedmioty z duszą, stare, nadgryzione zębem czasu i wyszukane z mozołem w antykwariacie. Jestem wielką fanką technik mixed-media. Podczas pracy lubię nie planować, lub planować jak najmniej. Dobrać kolory, wziąć papier i po prostu "robić". W trakcie pracy nie zastanawiam się, czy coś mi się udało czy nie. Nie maskuję przypadkowo rozlanej farby, czy źle odbitego stempla. Dzięki temu przy tworzeniu mogę się odprężyć, Codziennie szukam nowych inspiracji, pomysłów i wyzwań.


MAMUTA_SIGGIE1

Jest mi szalenie miło, że od dziś będę mogła spotykać się z Wami w tym wyjątkowym miejscu. Swoją pierwszą pracę wykonałam na papierach i dodatkach Primy. Kolekcje tej firmy, jak żadne inne podkreślają unikalność starych zdjęć.


Jedną z rodzinnych fotografii postanowiłam oprawić korzystając z papierów z kolekcji Almanac. Jej kontrastowe kolory i niezwykłe wzory pomogły podkreślić niepowtarzalny charakter zdjęcia.


Chciałam, by kompozycja sprawiała wrażenie paczuszki starych listów, pocztówek i kopert znalezionych na strychu, tak jak ja znalazłam tam tę fotografię.


Vintage'owego charakteru dodały drewniane guziki z kolekcji Fairy Belle. Odrobinę tajemniczości i błysku uzyskałam przez pokrycie, wyciętego z arkusza „Composition” motyla warstwą Glossy Accents i posypanie grubym brokatem.Jednym z moich ulubionych elementów są ozdoby z tkaniny, na których po pokryciu mgiełką pojawiają się przepiękne, ażurowe wzory. Dzięki nim praca staje się bardzo delikatna.

Czekoczyna
A oto użyte materiały:

7 komentarzy:

Moriony pisze...

Kasia wymiata :D bardzo się cieszę kochana, że i tu będę mogła podziwiać Twoje prace :)

Lejdi pisze...

oh łał, jak czadowooooo

Jadwiga pisze...

Fascynująca kartka- cieszę się że będę mogła czerpać nieco inspiracji z Twoich prac :)

piekielna_owca pisze...

Jak zawsze niesamowita praca :)

Zielonooka pisze...

wspaniałe LO, witaj w Zespole:)))

Alexandra pisze...

Czeko - gratuluję, a LO cudowne :)

Magda Matraszek pisze...

oj Kochana, Ty tu rządzisz teraz :))))
cudna praca, paczuszka listów wyszła cudnie! bardzo obrazowo, przestrzennie.

Gratuluję dołączenia do DT i już czekam na nowe Twoje zachwycające prace!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)