Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

           

czwartek, 16 sierpnia 2012

My Mind's Eye Nostalgia - karteczka

ANAI_SIGGIE


Dziś chciałabym Wam zaprezentować delikatną kartkę, którą stworzyłam z okazji narodzin pewnej małej ślicznej dziewczynki, która na pewno w przyszłości będzie się świetnie odnajdywać w świecie craftu i scrapbookingu

Wykorzystałam głównie kolekcję "Nostalgia" firmy My Mind’s Eye okraszoną odrobiną mediów.
Lubię, gdy w pracach coś się dzieje – pojawiają się warstwy, wypukłości itp. Dlatego bardzo lubię tworzyć przestrzenne kartki. Dodatkowo przeszycia i lekko powyginane brzegi zawsze dodają pracy pewnej energii i życia.Ozdobny środek kartki to 3 różne kształty wycięte wykrojnikami nałożone na siebie. Każdy z nich ozdobiłam w trochę inny sposób – serwetka wycięta jest z papieru do akwareli, który pięknie przyjmuje tusze Distress Stain, kółko wycięte z papieru MME - Nostalgia – Jacks ozdobiłam przeszyciami dookoła, a kwiecisty wianek wycięłam z papieru wizytówkowego, zabarwionego Distress Stainem i pokrytego przezroczystym UTEE. Prawda, że ciekawy efekt?Piankowy motylek również zatopiony jest w kilku warstwach UTEE (które uwielbiam), a pod nim kilka różnych mediów– tusz Distress, Distress Stain i Glimmer Mist. Dzięki temu kolor rozkłada się nierównomiernie, a drobinki połyskują miejscami.

Do tego drobne dodatki z tej samej kolekcji, sznurek w moim ulubionym szarym kolorze oraz trochę żółtych kropeczek dla ożywienia całości.

W końcu kto powiedział, że kartki z okazji narodzin dziewczynki powinny być różowe?
Anai

Użyte materiały ze sklepu scrapki.pl:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)