Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

piątek, 7 września 2012

Color Conspiracy & MME - ramka

ANAI_SIGGIE
Jakiś czas temu zapragnęłam przygotować sobie jakąś ramke z pozytywnymi cytatami - maly drobiazg na poprawę humoru. Padło tym razem na śmieszną plastikową ramkę kupioną w IKEA. Ramka jest stojąca, dwustronna i można od góry wsuwać do niej zdjęcia. U mnie zamiast zdjęć występują dwie ozdobione scrapowo strony:
Za bazę po raz kolejny posłużył mi papier z kolekcji Color Conspiracy "Texturize". Do tego garść kwiatków, listki i zawijaski z wykrojników oraz cytaty.


Cytaty dobrałam bardzo starannie - nie tylko są bardzo pozytywne i pasujące do mnie, ale także udało mi się je dobrać tak, aby wykorzystać grube tekturowe naklejki MME "Nostalgia". Ten prosty zabieg pozwolił mi urozmaicić nieco ramkę :)


Kwiaty to zbiór przeróżnych kolekcji Primy - słodki, kolorowy misz-masz. Rzadko pozwalam sobie na aż takie nagromadzenie przestrzennych kwiatów, ale mogłam sobie na to pozwolić, ponieważ ramka bezpiecznie stoi na półce i nie grożą jej żadne niebezpieczeństwa :)W pracy nie mogło oczywiscie zabraknąć dodatkowych ozdób - moich ulubionych kropeczek, przeszyć oraz ozdobnych ćwieków.

Jak sie Wam podoba taka ramka z podwójnie pozytywnym przesłaniem?

Anai
A oto użyte materiały i narzędzia ze sklepu scrapki.pl:

3 komentarze:

CarmenAlice pisze...

cudowna! zachwycająca!

Эльби pisze...

Красота!

caro78-Pysia pisze...

Fantastyczna :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)