Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

środa, 31 października 2012

DT scrapki.pl

Dziś mam ogłoszenie :) Otóż do zespołu projektowego scrapki.pl dołącza od listopada, nowa, bardzo inspirująca scraperka :) W naborze na scrapki-wyzwaniowo otrzymałam wiele wspaniałych zgłoszeń - nie sposób było wybrać jedną osobę. Poza tym - czas na "nową krew" w zespole :) 

Finnabair, która jest bardzo zajęta wieloma, ekscytującymi projektami, od jakiegoś czasu już nie jest stałym członkiem naszego zespołu - wspominałam już o tym na blogu. Natomiast wspaniale inspirujące nas wszystkich projektantki Encza, Zielonooka, Betik, Anai i Czekoczyna są i będą z nami :) Do nich dołączy.....

LEJDI Moja codzienność to przede wszystkim słowa. To dzięki nim zarabiam na życie. Ale zawsze przyciągały mnie też wszelkie oblicza sztuki. Niestety, maluję jak przedszkolak, do szycia mam dwie lewe rączki, a doświadczeń z gliną lepiej nie komentować. Czuję się spełniona od chwili, gdy poznałam scrapbooking. Z papierem bawię się właściwie od niedawna, bo od niecałych dwóch lat. Mam jednak wrażenie, że ciągnęło mnie to od zawsze. Lubię łączyć w pracach scrapowe materiały i przedmioty codziennego użytku. Powoli i nieśmiało zaczynam też odkrywać media. 

Cieszę się, że mogę wprowadzić do DT Scrapki trochę swojego bałaganu.

* * *

Bardzo się cieszę, że Lejdi do nas dołącza. Zapraszam Was póki co na bloga Lejdi - a wkrótce zobaczycie pierwsze inspirujące prace Lejdi na naszym blogu :)

Tusia

8 komentarzy:

Dorotka pisze...

gratulacje, świetny wybór!

nimucha pisze...

Bardzo się cieszę z takiego wyboru :) Gratuluję Wam i Lejdi. Bardzo dobrze, że dbasz, Tusiu, o różnorodność stylów. Będzie ciekawie, będę podglądać :)

Aśko pisze...

gratulacje:)

AgnieszkaD pisze...

Super wybór! Gratulacje!

Drycha pisze...

Gratulacje!!! :D

marysza pisze...

łaaaaa leeeeeeeeeeeeeejdi :D gratulacje!! kto inny jak nie ty noooo! super :D

Czekoczyna pisze...

suuuper!!!

Lejdi pisze...

dziękuję za to przemiłe powitanie. nie mogę się już doczekać aż coś zmajstruję :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)