Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

poniedziałek, 12 listopada 2012

Tea-Thyme - Miłość jest cierpliwa

BETIK_SIGGIE
Arkusz Charmuse z kolekcji Tea-Thyme Primy jest chyba jednym z moich ulubionych. Tym razem wykorzystałam go do przygotowania ślubnego prezentu. A jak ślub, to sporo kwiatów no i romantycznie:) Kwiaty są powycinane z różnych fragmentów innych papierów tej samej kolekcji (cudne są te róże, nieprawdaż?) i skomponowane z kilkoma innymi: i białymi papierowymi kwiatami podkolorowanych różowym glimmer mistem powtykanymi między poszczególne warstwy, i tymi zdecydowanie bardziej trójwymiarowymi:) 


Żeby było bardziej romantycznie tu i ówdzie dołożyłam jeszcze odrobinę tiulu. Ale żeby nie było zbyt cukierkowo niemal wszystkie fragmenty są potuszowane i postarzone. 


Co ciekawe niektóre fragmenty tekstu z Pisma Św., którego użyłam na obrazku powtarzają się dodatkowo na papierze primowym tyle, że w jęz. angielskim. Myślę, że stanowi to piękne uzupełnienie i wzmocnienie przekazu. Perełki zrobione za pomocą liquid pearlsa są przysłowiową "kropką nad i" w całości kompozycji a delikatny, drobny napis "love" z arkusza naklejek pięknie nawiązuje do tematu. Mam nadzieję, że prezent jest godny uroczystej chwili i sprawi radość obdarowanym:)

Betik

A oto użyte materiały:

1 komentarz:

Nágela pisze...

Beautiful and romantic!

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)