Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

           

sobota, 24 listopada 2012

Teresa Collins Now&Then - niezwykłe wakacje

CZEKO_SIGGIE1
Wyjątkowe chwile należy uwieczniać na zdjęciach i pielęgnować we wspomnieniach. Aby to połączyć przygotowałam coś na kształt mini-albumu z wakacyjnego pobytu u Guriany w niesamowitym towarzystwie. Chciałam, by mój album był w palecie kolorystycznej pełnej nasyconych granatów i niebieskości, gdyż to właśnie na punkcie tych kolorów mam ostatnio fioła :) Pomogły mi w tym preparaty Tattered Angels.


Podstawą i inspiracją tej pracy jest najnowsza kolekcja Teresy Collins "Now&Then" pełna stonowanych barw i ujmujących wzorów. Scrapuje się dosłownie sama i można z niej wyczarować piękne prace w każdym stylu.

Jako bazę wykorzystałam gotowe materiałowe i usztywnione wkłady do albumu Prima, ponieważ nie lubię sama przygotowywać i docinać kart. W sklepie znajdziecie duży wybór gotowych baz, które bardzo ułatwią Wam pracę i pozwolą skupić się na tym co najważniejsze.

Czekoczyna

A oto użyte produkty:

2 komentarze:

cat lacigale pisze...

love this !

Jadwiga pisze...

Uwielbiam albumy- ten jest po prostu zachwycający. Zapraszam też do obejrzenia moich: http://jadwiga-sercemtworzone.blogspot.com/2012/10/mini-album-na-zdjecia-sprzed-lat-do-110.html
Pozdrawiam cieplutko :)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)