Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

czwartek, 20 grudnia 2012

dobre wiadomości pod choinkę

Dobry wieczór wszystkim. Z tej strony Tusia :)

Mam dla wszystkich dobrą wiadomość pod choinkę. Otóż sklep scrapki.pl po nowym roku wznowi swoje działanie :) Co prawda ja już nie będę jego właścicielką, ale sklep przechodzi w naprawdę dobre ręce. Jestem przekonana, że nowa właścicielka będzie dokładać wszelkich starań, byście były zadowolone z asortymentu i obsługi. Przez jakiś czas będę dla Pani Marty wsparciem i postaram się przekazać wszystko najlepiej, jak tylko potrafię. Sklep scrapki.pl to moje ukochane dziecko i bardzo zależy mi na tym, żeby działał najlepiej, jak to tylko możliwe.

Jeszcze jedna dobra wiadomość jest taka, że nie rozstaję się  z Wami całkowicie, bo zgodnie z życzeniem Pani Marty, nowej właścicielki sklepu, zostanę w Design Teamie scrapki.pl Tak więc - do zobaczenia wkrótce :)

Dobre wiadomości pod choinkę musi dostarczyć oczywiście Mikołaj :) Oto nasz scrapkowy. Prawda, że miło wygląda? :)Miłego wieczoru wszystkim życzę :)
Tusia

7 komentarzy:

piedra preciosa pisze...

Wspaniala wiadomość.

Lejdi pisze...

supeeeer :D

Tores pisze...

Juhuuu! Jedziemyyyy!

frezja pisze...

:D

zanka12 pisze...

To wspaniala wiadomosc! Ciesze sie, ze zostajesz w DT:))) cudownych Swiat:*

magdalena pisze...

:)

Abakus pisze...

To bardzo dobra wiadomość, chociaż szkoda mi "emocjonalnej więzi" :-) z Panią Patrycją, która wytworzyła się dzięki moim częstym zakupom w scrapki.pl Cóż ... to już przeszłość, trzeba otworzyć się na to, co przyniesie przyszłość. Pozdrawiam serdecznie P. Patrycję oraz P. Martę, życzę wszelkiego dobra na święta Bożego Narodzenia oraz w 2013 r.

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)