Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

niedziela, 2 grudnia 2012

Mini album ze zlotu scrapbookingowego zwanego tropikalnym

TUSIA_SIGGIE

Gdy razem ze sklepem scrapki.pl byłam tego lata na Ogólnopolskim Zlocie Scrapbookingowym, który później zyskał miano tropikalnego, ze względu na panujące pod szklanym dachem warunki, zrobiłam mnóstwo zdjęć moim scrapowym koleżankom. Obiecałam sobie, że zdjęcia wywołam i zrobię z nich album. I słowa dotrzymałam :)


Format kart jest malutki - 10,3x7,5cm. Uwielbiam takie maleństwa. Całość przygotowałam na papierach October Afternoon z kolekcji Farmhouse. Dodatki to głównie także October Afternoon i troszkę rozmaitości, które tkwią w moich zasobach. Zapraszam do oglądania:


Z zewnątrz przypomina pudełko - bo karty ze środka nie są zbindowane. Taka forma mi najbardziej pasowała do tak małego formatu.


A oto już wnętrze - i dużo znajomych "pyśków", prawda? :):):)


Ale mam teraz pamiątkę :) Gdy już będę zgrzybiałą, 60cioletnią babcią, pooglądam sobie, jak to razem z doborowym towarzystwem siedziałyśmy w szklarni, połączone wspólnym szaleństwem, które zwie się scrapbooking :)

Tusia

A oto użyte produkty:


4 komentarze:

IWA pisze...

Rewelacja!

Lejdi pisze...

świetny! widzę, że też chwilę czekałaś z oprawieniem tego zlotu. moje foty nadal czekają :D

Tusia pisze...

Dziękuję :)

Oj tak - musiałam poczekać, bo musiałam przygotować sobie miniaturki zdjęć - czyli obrobić, przygotować i przesłać do wywołania. Zajęło mi to prawie pół roku :D

Oliwiaen pisze...

Jak miło znaleźć się w tak szacownym gronie i tak pięknej oprawie :) Kuba zachwycony ;)

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)