Blog sklepu scrapbookingowego SCRAPKI.PL

           

sobota, 29 grudnia 2012

ptaki oswojone...

CZEKO_SIGGIE1

Ptaki to dla mnie temat bardzo wyjątkowy. W mojej rodzinie traktowane są z wielką miłością i troską, jednakowoż ja od zawsze odczuwam lęk przed większymi gatunkami, a widok piór wywołuje we mnie dziwny niepokój. Chcąc to zmienić postanowiłam stworzyć moja własną Księgę Ptaków, art-journal w którym każda strona będzie próbą oswojenia własnych lęków.


Jako bazę wybrałam stareńką, pięknie zniszczoną książkę. Nie chcąc zniszczyć jej wyjątkowej okładki zdecydowałam się na delikatne ozdoby jedynie w centrum.

Wykorzystałam papiery z kolekcji Romance Novel od Primy z powodu ich pięknych kolorów i romantycznych, vintage'owych wzorów. Połączyłam je ze złotymi odcieniami Glimmer Mista i Glimmer Glama.

Czekoczyna

A oto wykorzystane materiały:


5 komentarzy:

elpimpi pisze...

REWELACJA!!! PRZECUDNA okładka! :-)

Kulka pisze...

Ależ klimat :)

justi pisze...

Mam bardzo podobne uczucia związane z ptakami. Coś mnie w nich przeraża...dlatego Twoja odwaga budzi we mne podziw a sposób w jaki chcesz oswoić swoje lęki genialny...wykonanie jak zawsze zapierające dech

Ewa Jurewicz pisze...

Niezwykłe, piękne i trochę mroczne...

piedra preciosa pisze...

Ale klimat! Wiesz Kasiu, ptaki chyba coś w sobie mają, takiego tajemniczego, czegoś czego my ludzie nie rozumiemy, nie znamy, a więc się boimy.

Prześlij komentarz

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zostawisz swój komentarz - dziękujemy :)